Bakım ve Göçük tamiri

Aracınız
Civic FC5 2016
İyi akşamlar. Bir ay önce zor bela randevu aldık göçük tamiri için. Hazır araba duracakken bakım da aradan çıksın diye düşündüm. Şuan 2200 tl gibi bir masrafımız var. Balatalar değişirse ön biraz daha artar.
Yapılacak işlemler göçük tamiri, rutin bakım faaliyetleri ve ek olarak yakıt filtresi değişimi olarak görünüyor şu an. Yarın teslim almayı umuyorum. Detayları paylaşacağım.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İyi akşamlar. Bir ay önce zor bela randevu aldık göçük tamiri için. Hazır araba duracakken bakım da aradan çıksın diye düşündüm. Şuan 2200 tl gibi bir masrafımız var. Balatalar değişirse ön biraz daha artar.
Yapılacak işlemler göçük tamiri, rutin bakım faaliyetleri ve ek olarak yakıt filtresi değişimi olarak görünüyor şu an. Yarın teslim almayı umuyorum. Detayları paylaşacağım.
Yakıt filtresini ben benzin yakıt filtresi olarak anladım. Aracınız lpg ise hiç gerek yok. Olmasa bile kitapçığına bir bakın, hemen değişmeyen bir parçadır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FC5 2016
Yakıt filtresini ben benzin yakıt filtresi olarak anladım. Aracınız lpg ise hiç gerek yok. Olmasa bile kitapçığına bir bakın, hemen değişmeyen bir parçadır.

Araç yaklaşık 90 bin km civarına yaklaştığı için değiştirmek istedim açıkçası.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
145 tl olduğu söylendi.
nasıl 145 tl ya valla bu honda türkiyeye bağıra bağıra küfür edicem :) izmir çamkıran bana 1100 tl fiyat verdi. honda türkiyeyle konuştum 750 +kdv indirimli fiyatlar 1 nisan itibariyle bitti artık güncel fiyat bu dediler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Araç yaklaşık 90 bin km civarına yaklaştığı için değiştirmek istedim açıkçası.
@h.k_ahmet hocamın bahsettiği rutinde sadece benzinli kullanımda 120bin km. ömrü olan benzin filtresinin LPG kullanımda 90binde değişmesine çok gerek olmadığıdır. Bence de fazlasıyla haklı (y)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@h.k_ahmet hocamın bahsettiği rutinde sadece benzinli kullanımda 120bin km. ömrü olan benzin filtresinin LPG kullanımda 90binde değişmesine çok gerek olmadığıdır. Bence de fazlasıyla haklı (y)
Tamircim lpg çıktı. Benzin filtresini değiştirmeyi unuttuk dedi. İyi mi.

Geri