Bardaklıkta bulunan bardağı tutan aparat.

Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar merhaba. Civic fb7 aracımda bardaklık apratı kırıldı. Bu sorunla karşılaşan oldu mu acaba. Varsa bir çözümü olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. IMG_8411.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Resim alıntıdır. Aparatı göstermek için.

Benim aracında vites koluna bakan kanadı kırıkmış. Aracı aldıktan 1 ay sonra farkettim. Arada bir yayı elime batıyor. Çok kafaya takmıyorum ama halledebilirsek iyi olur.

FD6 - FB7

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Benim aracında vites koluna bakan kanadı kırıkmış. Aracı aldıktan 1 ay sonra farkettim. Arada bir yayı elime batıyor. Çok kafaya takmıyorum ama halledebilirsek iti olur.

FD6 - FB7

Ben nette araştırdım ama bir şey bulamadım. Bir çözüm bulursam sizinle paylaşırım.

Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Servisle konuştum bardaklık kutusu değişmesi gerekiyor dedi. Baya masraflı bir iş.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Benim aparatın teki de kırık.Çözüm bulamadım bu zamana kadar.

Selamlar herkese....arkadaşlar büyük şehirde oturuyorsanız...size bi çözüm yolu söylemek istiyorum.benim başıma bu şekilde bi olay gelirse ne yaparım diye düşündüm ; Bulunduğunuz şehirde illaki çıkma parça satan bir yer vardır bu adamlar kazalı araç barındırıyor ve büyük kazalı bir fb7 bulup o çıkmacıdan temin edebilirsiniz...yada büyük şehirlerde bulunan bi çıkmacıyı arayıp parçayı gönderin parasını havale yapayım dersiniz...ama dikkat edin parayı gönderip parçayı alamama riskini de düşünün...iyi geceler umarım yardımcı olmuşumdur...

HONDAŞK 'tır....

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Civic fb7 aracımda bardaklık apratı kırıldı. Bu sorunla karşılaşan oldu mu acaba. Varsa bir çözümü olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Ekli dosyayı görüntüle 249528

Aynen benimde oradaki 2 parçadan kol dayama tarafına doğru olan kırıldı. Duruyor boş boş. Ama pek önemli değil. Komple değiştirmek gerekiyor zaten. Tek parca satılmıyor

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri