Başıma Gelen Talihsiz Olay...

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba, kaldırım taşı döşeli yolları bol olan bir yerde ikamet ediyorum. Son günlerde çok yağmurluydu malum. Ağır vasıtalar yollara çok fazla zarar vermiş, tekerlek izine bağlı yoldaki yükseklik aracımın kalter muhafaza koruyucusuna boydan boya zarar verdi. (Kapak üzerinde yağ terlemeleri tarzı birşeyler vardı yakında servisten bakımdan çıktı ordan kaldı diye değerlendiriyorum) Aracım 2021 model Civic. Sizce servisten değişim yaptırmalımıyım. İlçe belediyesinden bunu talep edebilir miyim. Konu hakkında fikir verebilir misiniz. Saygılar.IMG_20230605_184220.jpg

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba, kaldırım taşı döşeli yolları bol olan bir yerde ikamet ediyorum. Son günlerde çok yağmurluydu malum. Ağır vasıtalar yollara çok fazla zarar vermiş, tekerlek izine bağlı yoldaki yükseklik aracımın kalter muhafaza koruyucusuna boydan boya zarar verdi. (Kapak üzerinde yağ terlemeleri tarzı birşeyler vardı yakında servisten bakımdan çıktı ordan kaldı diye değerlendiriyorum) Aracım 2021 model Civic. Sizce servisten değişim yaptırmalımıyım. İlçe belediyesinden bunu talep edebilir miyim. Konu hakkında fikir verebilir misiniz. Saygılar.Ekli dosyayı görüntüle 271081
Yetkili servis ile görüşün yardımcı olurlar bence....garantili ise Aracınız ücretsiz değişirler.Hem koruma sacının altında bi zarar ziyan varmı baktırmış olursunuz..En azından içiniz rahatlar..Belediye /karayollarından almanız mümkün değil...umursamazlar...

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
gözle gorunur kısmına gore birşey yok aracınızda. o kapagın altından motora ulasana kadar bir boşluk daha var. ama içim rahat etsin derseniz kapagı sokturun altına bakın sonra kapagı takmadan biraz çekiç darbesi ile dogrultup yerine takın zaten cok ince bir malzeme şiekil verilmesi kolay kendiniz bile yaparsınız

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
gözle gorunur kısmına gore birşey yok aracınızda. o kapagın altından motora ulasana kadar bir boşluk daha var. ama içim rahat etsin derseniz kapagı sokturun altına bakın sonra kapagı takmadan biraz çekiç darbesi ile dogrultup yerine takın zaten cok ince bir malzeme şiekil verilmesi kolay kendiniz bile yaparsınız
Teşekkürler. Saygılarımla

Geri