Civic FB7 Baskı Balatayla ilgili önemli bir durum lütfen herkes yardımcı olsun

Aracınız
Civic FB7 2012
Herkese merhaba arkadaşlar

Geçenlerde servise gittim isim vermiycem linç yemesinler baskı Balat’a rulman değiştirmek istediğimi söyledim. Yetkili servis ustası bu parçalar sistemde ayrı olarak gözüküyor ve ayrı ayrı sipariş veriliyor dedi ve yaklaşık 5000 TL sadece parça fiyatı çıkardı.
*İstanbulda başka 2 yetkili servise daha sordum ve bu servisler sadece parça fiyatını 1500 TL civarı vermişti ve fb7 aracın baskı balatası rulmanı Honda yetkili servis sisteminde set olarak da kodu var size neden böyle birşey demişler ki dedi ve sistemde set olan kodu araştırdım buldum.
*kendi servisime tekrar gittim ve bu kodu sisteminizde arayın bu seti taktırmak istiyorum diğer yetkili servisler bunu fb7 araçlara takıyorlar neden faiş fiyatlar çıkarıyorsunuz diye çıkıştım.
*Ve adam bana abi bu fd6 nın seti evet bu set olarak sistemde var fakat ben bunu takamam dediler. Sistemde fd6 adı altında çıkıyor dedi.
*Bende Kardeşim sen bunu takamıyorsun iyi de diğer yetkili servisler nasıl bunu takabiliyor diye sordum ,ben sorumluluk kabul etmem istersen sipariş ver takalım dediler.
**Sorum şu fb7 ve fd6 nın baskı Balat’a seti aynı mı lütfen bu konuda yardımcı olun arkadaşlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri