Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Zorunlu aksesuar mı var liste fiyatlarından daha yüksek
5 gün ara ile Ankara efe hondafan aldığim fiyatlar, şu an eco elegance 202.800 tl, eco executive 215.600 tl diyorlar, yukaridada dediğim gibi kendi arabami 135.000 tl sayiyorlar ve fiyatinda biraz daha yardimci olacaklarini soylediler, ısin cazip tarafi 1 temmuzda 500 tl kapora verirsin, temmuzun ikinci haftasida araci teslim ederiz diyorlar, 60 bin 0.49 kredi ile ekleyip elegance mi alsam, farkini verip executivemi alsam kararsiz kaldim.Ekli dosyayı görüntüle 260187

kutad19@fb7 eco executive

Aracınız
Civic FC5 2018
Ekonomi elveriyor ise exe derim, arkadaşımızın da dediği gibi +13.000 çöpe atılmıyor,ilerde satarken o farkı alıyorsunuz , elegance ile aynı fiyata satmıyorsunuz.Bel desteği, anahtarsız çalıştırma çok kullanışlı...Deri koltuk ne kadar zor olsa da premium bir hava kattığını yadsınamaz .Deri koltuğu belki sevmezsiniz ama elegance paketin koltukları da kumaş kalitesi bakımından rezalet boyutta.

Aracınız
Zorunlu aksesuardan kastinizi anlamadim, ama netteki liste fiyatiyla 5 bin ve uzeri farkli veriyorlar, hatta 5 gün once sordugum fiyatiylada bir 5 bin fark etti.

Aracınız
Civic FC5 2020
Öncelikle bende ocakta alırken acaba hangisini alıyım diyordum çok araştırdım

bu videoyuda izledim çok iyi anlatıyor.
yardımcı olur, ben elegance seçtim, deri koltuk sevmediğimden dolayı birde tüm özellikler var elegance ta eskisi gibi değil, bide sanırım 6000 tl aksesuarlı vermişler
size içeriğinde ne var merak ettim açıkcası.

aralarındaki farklar

-Çift bölgeli klima
-17’ jant (çok az daha fazla yakar lpgde)
-anahtarsız çalıştırma
-deri koltuk
-bel destekli koltuk
-siyah panjur(bence çok iyi görünüyor)
-krom kapı kolları
-birde kapılar elinizi kapı kollarına soktuğunuzda otomatik açılıyor açılıyor.

aradaki 13bin tl farka değeceğini düşünüyorsanız alın, ben parasından değil aradaki farka değmeyeceğini düşünmüştüm sonuçta araç ne kadar az yakarsa o kadar iyi.

Elinizi çabuk tutun ama temmuzda gene zam gelir.

Aracınız
Evet, jant ebadi, deri koltuk ve anahtarsiz calistirma elegance göre benimde aklimi exe ye kaydiriyor ama, kendi arabamla talas edip uzerine 60 bin kredi kullaninca bu defada cebimden nakit cikacak para fazlalasiyor, birde ilk defa sifir arac alacam, bayiye sormayi unuttum ama tescildi, dosya masrafiydi v.s ekstradan ne kadar para gider onuda arastiriyorum.

Aracınız
Hocam 5 gün öncesine göre zaten zam yapmişlar, 1 temmuzda 500 tl kaporayi getirin, sizin aracada son bir bakalim, temmuzun 2.haftasida araci veririz dediler, artik tekrar zamli fiyat soylerlerse, vaz bile gecebilirim.:(
Öncelikle bende ocakta alırken acaba hangisini alıyım diyordum çok araştırdım

bu videoyuda izledim çok iyi anlatıyor.
yardımcı olur, ben elegance seçtim, deri koltuk sevmediğimden dolayı birde tüm özellikler var elegance ta eskisi gibi değil, bide sanırım 6000 tl aksesuarlı vermişler

aralarındaki farklar

Çift bölgeli klima
17’ jant (çok az daha fazla yakar lpgde)
anahtarsız çalıştırma
deri koltuk
bel destekli koltuk
siyah panjur(bence çok iyi görünüyor)
krom kapı kolları
birde kapılar elinizi kapı kollarına soktuğunuzda açılıyor.

aradaki 13bin tl farka değeceğini düşünüyorsanız alın, ben parasından değil aradaki farka değmeyeceğini düşünmüştüm.

Elinizi çabuk tutun temmuzda gene zam gelir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet, jant ebadi, deri koltuk ve anahtarsiz calistirma elegance göre benimde aklimi exe ye kaydiriyor ama, kendi arabamla talas edip uzerine 60 bin kredi kullaninca bu defada cebimden nakit cikacak para fazlalasiyor, birde ilk defa sifir arac alacam, bayiye sormayi unuttum ama tescildi, dosya masrafiydi v.s ekstradan ne kadar para gider onuda arastiriyorum.

ekstrada bi 236 tl ödüyorsunuz, ama ocakta böyleydi şimdi artmıştır belki dosya olarak, notere yanlış hatırlamıyorsam vekaletname için 150 tl veriyorsunuz, belki oda artmıştır.onlar sizin yerinize herşeyi yapıyor, bide 6 aylık vergisini ödeyeceksiniz en acısı bu 1007 tl.
ekstra bi ödemeniz yok.

gene siz bilirsiniz bütçe sizin, bakın çok samimiyim, yaşınız küçük mü bilmiyorum, para kolay kazanılmıyor, elegance cidden çok iyi gerek yok 13bin vermenize, he şu var eleganceda beğenmedim özellikler var jantlar yakışmamış, ön panjur siyah olsa daha iyi ama kumaş koltuklar asla kötü değil. şunu hesaplayın 13bin ekstra vereceksiniz ee bide bankaya faiz veriyorsunuz, sonu yok bunu, hepsini bir toplayın rakamları ne ediyor göreceksiniz.
ben mesela honda almadan önce aklımda 2008 verdi ama sadece turuncu rengi vardı 199.500e bırakıyordu, ama renkten almadım. ocak ayında alacağım zaman executive almayı kafama koysam gider 2008 alırdım hem dizel , hem suv.. lpg ile uğraştırmıyor ayrıca performansı da yüksek, torku yüksek vs vs yani demek istediğim değecek bir fark yok. ama gene de para sizin. araba fiyatı+aksesuar paketi+dosya masrafı+mtv+bankaya faiz+noter masrafı. hesaplayın karar sizin:sneaky::D

bide doğru diyorsunuz yeni zam geldi ama temmuz ortasına doğru tekrar gelebilir, araç gelmese bile satışı kapatın. fiyat artsa bile etkilenmeyin

Aracınız
Civic FC5 2020
Zorunlu aksesuardan kastinizi anlamadim, ama netteki liste fiyatiyla 5 bin ve uzeri farkli veriyorlar, hatta 5 gün once sordugum fiyatiylada bir 5 bin fark etti.

şimdi size
elegance 202.800 (liste 196.800)
executive 215.600 (liste 209.800)
demişler 6000tl aksesuar paket satıyorlar, siz dediniz mi ben bunları istemiyorum diye, zorunlu vs bişey dediler mi. arkadaş onu soruyor.

birde içeriğini öğrenmem mümkün mü paketin, neler var

gunesec

Özel Üye
ekstrada bi 236 tl ödüyorsunuz, ama ocakta böyleydi şimdi artmıştır belki dosya olarak, notere yanlış hatırlamıyorsam vekaletname için 150 tl veriyorsunuz, belki oda artmıştır.onlar sizin yerinize herşeyi yapıyor, bide 6 aylık vergisini ödeyeceksiniz en acısı bu 1007 tl.
ekstra bi ödemeniz yok.

gene siz bilirsiniz bütçe sizin, bakın çok samimiyim, yaşınız küçük mü bilmiyorum, para kolay kazanılmıyor, elegance cidden çok iyi gerek yok 13bin vermenize, he şu var eleganceda beğenmedim özellikler var jantlar yakışmamış, ön panjur siyah olsa daha iyi ama kumaş koltuklar asla kötü değil. şunu hesaplayın 13bin ekstra vereceksiniz ee bide bankaya faiz veriyorsunuz, sonu yok bunu, hepsini bir toplayın rakamları ne ediyor göreceksiniz.
ben mesela honda almadan önce aklımda 2008 verdi ama sadece turuncu rengi vardı 199.500e bırakıyordu, ama renkten almadım. ocak ayında alacağım zaman executive almayı kafama koysam gider 2008 alırdım hem dizel , hem suv.. lpg ile uğraştırmıyor ayrıca performansı da yüksek, torku yüksek vs vs yani demek istediğim değecek bir fark yok. ama gene de para sizin. araba fiyatı+aksesuar paketi+dosya masrafı+mtv+bankaya faiz+noter masrafı. hesaplayın karar sizin:sneaky::D

bide doğru diyorsunuz yeni zam geldi ama temmuz ortasına doğru tekrar gelebilir, araç gelmese bile satışı kapatın. fiyat artsa bile etkilenmeyin

Eklediğiniz masrafları elegance modeline de ekleyeceksiniz. Ayrıca iyi ki honda almışsınız, 2008 ne genişlik ne konfor ne bagaj hacmi açısından civic e yaklaşabilir. :) Ben de incelenmiştir bayide, arka koltuğa oturmak bile çaba istiyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Eklediğiniz masrafları elegance modeline de ekleyeceksiniz. Ayrıca iyi ki honda almışsınız, 2008 ne genişlik ne konfor ne bagaj hacmi açısından civic e yaklaşabilir. :) Ben de incelenmiştir bayide, arka koltuğa oturmak bile çaba istiyor.

Evet 2008de bagaj olsun , genişlik olsun hatta kullananlar koltukları iyi değil diyorlar hondayı iyiki tercih etmişim diyorum, sadece fiyatı aşırı arttı 2008in bir o pişmanlık oluyor =D

İşte hocam eleganceda ekliyoruz ama bide 13bin fark var. az mı 225e 230a çıkıyor neredeyse tüm tutarlar. tabi kişiden kişiye değişir zevkler renkler tartışılmaz, ben değmeyeceğini düşündüm :)

Geri