Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba Arkadaşlar
bende şöyle bir şey eklemek istiyorum arkadaşlar.
6 Ağustos 2019 da fc5 eco Exe olarak aldım aracımı normal liste fiyatı 177bin TL idi.
Araya tanıdık vs soktuk hurda indirimi ile 156bin TL olarak aracımı aldım.
Sonrasında aracı alırken faturasına baktım ilk olarak dikkat ettiğim nokta.
Aracın kdv,ötv vs vergileri eklenmeden olan net fiyatı 99bin tl.
Eğer yeni araç alacak arkadaşlar olursa şuanda ki faturasında kdv ötv eklenmeden net fiyatını da paylaşırlarsa sevinirim.
2018 Ağustos,103.000₺ vergisiz fiyat 57.000 ₺,1.6 elegance

Aracınız
Civic FC5 2020
Daha geçen gün arkadaşla telefonda konuşurken şunu dedim. 5-6 sene sonra C segmenti bu araçlar 600-700 bin olunca bu konuşmayı hatırlarız. Ama olsun o zaman şu arabayı alabilir miyiz diye konuşmuyor olacağımızdan sıkıntı yok. Hangi fırında ekmek daha ucuz diye konuşuyor oluruz muhtemelen :)
Katılıyorum çok haklısınız.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aksesuar +gold pakette neler var üstad.

boya koruma
seramik kaplama
su itici cam kaplama
cam filmi 2no
motor temizleme koruma
kaput koruyucu film
bagaj havuzu
kauçuk paspas sahler
yan siyah bantlar
köpek balığı anten
ön spoiler tampon
arka spoiler tampon
bagaj spoiler siyah
çift difüzör
cam nikelaj
kapı eşik nikelaj
askılık ve telefon tutucu.

**sağ ve sol yarım çamurluk kaplama ve ön dokunmatik ekran için ekran filmi (bunları hediye aldım)

bu paket gold paket + aksesuar paketi diye geçiyor. Ben hepsini 3500 tl almıştım sanırım şuan 7600 tl çıkmış.

Aracınız
Civic FC5 2019
boya koruma
seramik kaplama
su itici cam kaplama
cam filmi 2no
motor temizleme koruma
kaput koruyucu film
bagaj havuzu
kauçuk paspas sahler
yan siyah bantlar
köpek balığı anten
ön spoiler tampon
arka spoiler tampon
bagaj spoiler siyah
çift difüzör
cam nikelaj
kapı eşik nikelaj
askılık ve telefon tutucu.

**sağ ve sol yarım çamurluk kaplama ve ön dokunmatik ekran için ekran filmi (bunları hediye aldım)

bu paket gold paket + aksesuar paketi diye geçiyor. Ben hepsini 3500 tl almıştım sanırım şuan 7600 tl çıkmış.
Çok kalabalık çeşit çok ama dışarıda tek tek alınca büyük masraf değil

Aracınız
Civic FC5 2020
Ne diyelim hayırlı olsun :)) Haftada bir koyulan 20 bin TL'lik farka rağmen insanlardan talep varsa haftaya bir 20 daha koyarlar , nasil olsa satılır. Ben forumda da yazdim sukur Allah hondanin bütün kasalarına binmeyi nasip etti , birde bunu deniyelim dedim ama bu fiyat olayları vb forumdada yazmıştım vazgeçtim iyiki de vazgeçmişim cunku 215 lira olmayacağını biliyordum Eylül ayına kadar , ama hemen bu kadar hızlı zam beklemiyorum . Yani uzun lafın kısası eniştem benim 2018 excutive modelini 110 bin liraya aldı bence aracın gerçek ederininde bu olduğunu düşünenler denim ve tabikide 220 -230 bin lira veren arkadaşlara saygı duyuyorum , ama tüplü arabayada 220 bin lira vermeyi doğru bulmuyorum bu benim görüşüm iyi forumlar.

hocam insanlarda talep varda alanlar galerici tayfa, gidiyor 2-3 tane sıfır araç alıyor, bide aksesuarsız nasıl alıyor bilmiyorum. ben aracımı almaya gittiğimde vardı 2 kişi galerici yada alsatçıydı tipi belli ediyor.
ben araçlara bakarken adam ‘bizimle ilgilen varmı, biz 2 tane almak istiyoruz’ diye satış temsilcisine seslendi. Yani sıradan vatandaş , alıp yıllarca kullanmak isteyen kişi bu yüzden araba bile bulamıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba Arkadaşlar
bende şöyle bir şey eklemek istiyorum arkadaşlar.
6 Ağustos 2019 da fc5 eco Exe olarak aldım aracımı normal liste fiyatı 177bin TL idi.
Araya tanıdık vs soktuk hurda indirimi ile 156bin TL olarak aracımı aldım.
Sonrasında aracı alırken faturasına baktım ilk olarak dikkat ettiğim nokta.
Aracın kdv,ötv vs vergileri eklenmeden olan net fiyatı 99bin tl.
Eğer yeni araç alacak arkadaşlar olursa şuanda ki faturasında kdv ötv eklenmeden net fiyatını da paylaşırlarsa sevinirim.
Geçen hafta exe eco aldım.115 net fiyatı vardı 90 bin vergi

Geri