Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 haziran ayının başında 140 bin tlye almıştım.Eco exe otomatik.Vergisiz fiyatı 81 bin.O zaman bu kadar para verilir mi diye çok düşündüm.şimdi bakıyorum da iyi ki almışım.O zaman piyasa ölüydü.Bırak aksesuarı bayi ile pazarlık yapıp 10 bin lira aşağısına aliyordun liste fiyatından.şimdi adamlar ağustosa sıra veriyorlar üstelik fiyat belli değil.Şunu söyleyeyim türkiyede bir şey yükseldiği zaman geçmiş olsun o daha düşmez.Yani eylül ayı gibi düşeceğini söylüyorlar ama pek inandırıcı değil.düşünen arkadaşlar varsa şayet ikinci el temiz araçlar var internette onlardan alsınlar bu araç seneye en az 300 bin tl olur.saygılar..

Aracınız
Civic FC5 2020
hocam insanlarda talep varda alanlar galerici tayfa, gidiyor 2-3 tane sıfır araç alıyor, bide aksesuarsız nasıl alıyor bilmiyorum. ben aracımı almaya gittiğimde vardı 2 kişi galerici yada alsatçıydı tipi belli ediyor.
ben araçlara bakarken adam ‘bizimle ilgilen varmı, biz 2 tane almak istiyoruz’ diye satış temsilcisine seslendi. Yani sıradan vatandaş , alıp yıllarca kullanmak isteyen kişi bu yüzden araba bile bulamıyor.

Al satcilarda olduğu için de spot pazarı bu kadar büyüdü işte araba almak işi çok kafama yatmıyor artık paraların miktarının yazılısı kolay 200 bin liralardan bahsediyoruz ve yani gerçekten anlam veremiyorum bide buna rağmen sıraya girin yok biraz daha isteriz bide shoowroomdakiler gelen misafire sanki zorla yardımcı oluyormuş gibi davranıyorlar. Ben zaten hondanin satış sonrası iletişimlerini sevmiyordum artık satıştan öncede kalitesizlesmis. Ayrıca herkes sıraya yazılıyor Eylül için ama Eylül ayına kadar bu kadar düşük krediler kalkarsa ki zaten çokta düşük değil ozman ne olcak filmi izleriz.

Aracınız
Civic FC5 2020
2019 haziran ayının başında 140 bin tlye almıştım.Eco exe otomatik.Vergisiz fiyatı 81 bin.O zaman bu kadar para verilir mi diye çok düşündüm.şimdi bakıyorum da iyi ki almışım.O zaman piyasa ölüydü.Bırak aksesuarı bayi ile pazarlık yapıp 10 bin lira aşağısına aliyordun liste fiyatından.şimdi adamlar ağustosa sıra veriyorlar üstelik fiyat belli değil.Şunu söyleyeyim türkiyede bir şey yükseldiği zaman geçmiş olsun o daha düşmez.Yani eylül ayı gibi düşeceğini söylüyorlar ama pek inandırıcı değil.düşünen arkadaşlar varsa şayet ikinci el temiz araçlar var internette onlardan alsınlar bu araç seneye en az 300 bin tl olur.saygılar..

Zaten bir şey kalmadı 2-3 aya olur 250 felan heralde şimdi yanlışda olabilir oda olunca orta seviye insanlarımızın alması zorlanacağı için Honda Civic markası çoğu kişi ve benim için artık bir secenek olmaktan çıkar hayırlısı diyelim güzel zamanda almissiniz

Aracınız
Bugün İzmir Terakki Honda'da ayaküstü aldığım fiyat Eco Elegance 17 inç jantlı araç için 227.500 tl arkadaşlar.
Yok artık!, yarın son bir pazarlık yapıp, kapora vermek için Ankara Honda Efe ye gidecem, executive pakete 10 gün önce, 210.400 yl, beş gün önce gittiğimde de, 215.600 tl fiyat vermişlerdi, 1 Temmuzda kapora verirsiniz, Temmuzun ikinci haftasinda araci teslim ederiz demişlerdi, muhtemelen yarin beni yaklaşik 5 bin tl lik bir zam daha bekliyor desenize.

kutad19@fb7 eco executive

Aracınız
Civic FC5 2019
Yok artık!, yarın son bir pazarlık yapıp, kapora vermek için Ankara Honda Efe ye gidecem, executive pakete 10 gün önce, 210.400 yl, beş gün önce gittiğimde de, 215.600 tl fiyat vermişlerdi, 1 Temmuzda kapora verirsiniz, Temmuzun ikinci haftasinda araci teslim ederiz demişlerdi, muhtemelen yarin beni yaklaşik 5 bin tl lik bir zam daha bekliyor desenize.

kutad19@fb7 eco executive
Bence biran evvel al hocam.Cunku exe nin çıplak fiyatı 120 ye yaklaştı.yani vergi dilimi yüzde 60 olacak.buda otomatikman fiyatı 226 lara getiriyo

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaş zaten araba alırken bir araba fiyatı kadar devlete vergi ödüyoruz,üstüne senede 2 defa mtv veriyoruz,sonrasında 2 senede 1 Tüvtürk muayenesi adı altında veriyoruz,benzi alırken vergisini veriyoruz vs vs.
Yüzü astarını geçiyor vallahi
İstanbul'da arabası olanın işi de zor olmayanın işi de zor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaş zaten araba alırken bir araba fiyatı kadar devlete vergi ödüyoruz,üstüne senede 2 defa mtv veriyoruz,sonrasında 2 senede 1 Tüvtürk muayenesi adı altında veriyoruz,benzi alırken vergisini veriyoruz vs vs.
Yüzü astarını geçiyor vallahi
İstanbul'da arabası olanın işi de zor olmayanın işi de zor.
1 temmuzda yeniden zam yapmamaları sevindirici bir gelişme.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200701-102011.jpg
    Screenshot_20200701-102011.jpg
    62.9 KB · Görüntüleme: 82
Geri