Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
Buda bayiden ilan sıfır km araç 12 km olunca 2.ele düşmüş. Fiyat 260
Bak sen şu işe, yapılana ne denir takdir sizin sıfır liste 218 mı?
Sıfır araba bulamıyoruz diyenler araç bayide?
Can sıkıcı gerçekten. Ülkede kontrol mekanizması yok, biri de çıkıp diyemiyor yan salonda sıfırın 218e satıyorsunuz da 2.eli nasıl oluyor da 260 fiyat biçebiliyorsunuz. Allah ıslah etsin ve sonumuz hayrolsun gerçekten. Geçen yıl ekimde arabamı sattım ki aralık gibi sıfır alayım nasip olmadı Bi türlü, o arada altın alıyorum düşüyor satıyorum yükseliyor derken mart ayının sonunda 335 liradan altını bozdum kısa sürede 396 olunca sinirlenip ilk önüme gelen makyajlı eco eleganceı aradım ve ben Elazığ'dayken İstanbuldaki aracı bizzat görmeden aldım. Tam da pandemiden dolayı kısıtlamalar o arada bir arkadaşım izin alıp aracı getirdi ve ben de sıkıntılardan kurtuldum. Tüm bunları anlatmanın sebebi, piyasa yaklaşık 9 aydır böyle ve düzelecek gibi de durmuyor. Not: arcımı alırken 22 binde hatasız füme renk 169 bine aldım, çok pahalı aldım derken şimdi bakıyorum da altın ile kafa kafaya gitmiş ve iyi ki kızmışım iyi ki de almışım diyorum, yoksa şimdi sağlığımdan da olmuştum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar bu hafta cumartesi teslim alacagim araci maddi durumdan dolayi alamiyorum almak isteyen arkadaslar bana ulassin 245 bin aksesurarli yalniz sıramı devretme gibi bir durum yok yoksa baskasina verecekler yada galeriye verirler ama ben burdan bir arkadasima nasip olsun istiyorum. Ben o kadae bekledim bana nasip olmadi size nasip olsun. Eco elegance beyaz aksesuarlı

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam hangi şehirde acaba?

SM-A305F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri