Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Şu otomobil fiyatlarını görünce aklıma 90larda duyduğum Asım Can Gündüz'ün ".... yedik" şarkısı geliyor, youtube'den açıp dinleyip kahkahayı patlatıyorum, tarih böyle hep tekerrür mü eder ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Civic'in fiyatı altın ile aynı yukselıyordu şimdi en son zamlar ile altını geçecek.. demişti dersiniz.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2014
cuma gunu Ankara honda Bora'ya gittim.
2020 aksesuarli paket eco elegance 230bin executive 242bin TL civari fiyatlar verdiler (3-5 degisebilir cok hatirlayamadim simdi ayak ustu ugramistim, 235e 245de demis olabilir)
Piyasada arac yok dediler, suan fabrika uretimdeymis, Kasim ilk haftasi uretilen araclardan kac tanesi bayiye gelirse o kadar arac olacak suan hic yok dediler.
O gelecek araclarin da modeli, rengi ve donanimi belli degilmis. Tamamen sans isi dediler ve simdiden siparis almak istemediler.
Kasim ayinin ilk haftasi gelin tekrar konusalim dediler.

Aracınız
cuma gunu Ankara honda Bora'ya gittim.
2020 aksesuarli paket eco elegance 230bin executive 242bin TL civari fiyatlar verdiler (3-5 degisebilir cok hatirlayamadim simdi ayak ustu ugramistim, 235e 245de demis olabilir)
Piyasada arac yok dediler, suan fabrika uretimdeymis, Kasim ilk haftasi uretilen araclardan kac tanesi bayiye gelirse o kadar arac olacak suan hic yok dediler.
O gelecek araclarin da modeli, rengi ve donanimi belli degilmis. Tamamen sans isi dediler ve simdiden siparis almak istemediler.
Kasim ayinin ilk haftasi gelin tekrar konusalim dediler.
Ben 16 Haziran'dan beri bekliyorum. Hep aynı şeyler...

Hatta bana demişlerdi ki eco elegance için, şu an sizinle birlikte 5 müşterimiz var gelecek 5 araçtan biri sizin demişlerdi. Bu konuşma Temmuz'un 21inde oldu. O günden beri 5 araç gelmemiş demek ki bayiye ;)

Bende gittim kurban bayramından hemen sonra 2. el Nissan Qashqai aldım. İyiki de almışım. Ama bugün 0 civic için arasalar yine düşünürüm. 0 araç her zaman iyidir.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri