Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba
Bazı arkadaşlarım aylık taksitin 12 bin TL olduğunu yazmış ben araç fiyatlarının GERİ GELEREK DÜŞMEYECEĞİNİ düşünüyorum (mahcup olurum İNŞALLAH) şimdi burda BEN ARAÇ FİRMALARININ KAMPANYALAR YAPACAĞINI savunuyorum ki attığım görsellerde bu tezimi destekler nitelikte
Elbette herkes kendi bütçesine göre düşünüyor ve haklı bu demek değildir ki benim bütçem ona müsait arkadaşlar 7 aylık aracımı zaten şu an Satmayı düşünmüyorum ticaretle uğraşıyorum ürün aldığım yer der nakit getir yüzde 30 iskonto basar geçerim CİVİC le doğmadım AKBİL OLDUMU her MARMARAY BİLE BENİM ??? ama kısmet nasip ne ise o olur şimdi size bir KAMPANYA DAHA GÖNDEREYİM O ZAMAN kuga çok para diyen CİTROEN alsın ? IMG_1636.JPG

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2018
Dün bayide sordum. Sizlerle de paylaşmak istedim.

Eco exe: 296000+aksesuar
Yani toplamda 315 civarı olur diye düşünüyorum.

Sanırım fiyatların artık makul seviyelere çekilmesi hayal..
270 bin exe için fiyat veren İstanbul bayileri var,eco elegance icin 260 bin... İlgileniyorsanız bilginiz olsun

Aracınız
Civic FC5 2018
hangi bayiler mesela hocam ?? fiyat veriyor eyvallahda . Aracı ne zaman teslim ediyor ? Biz sorarkende 245 e veriyorlardı sıra gelene kadar 260 oldu :)
Bayilerin hemen hepsinde araç vardı ve hala var,hatta yüzde 50 döneminde bir çok bayi kendine satış gösterip aksesuar parasını ÖTV ye denkleyip vergi farkını kendine aldı bu yolla...Alenen stokçuluk yaptılar.

Aracınız
Civic FC5 2020
hangi bayiler mesela hocam ?? fiyat veriyor eyvallahda . Aracı ne zaman teslim ediyor ? Biz sorarkende 245 e veriyorlardı sıra gelene kadar 260 oldu :)

Hocam
İstanbul Anadolu yakası damla Bayii H2 de 50 km de eco exe var 282 ye eco elegance 2 adet 50 km de 262 ye benim anladığım araçları aksesuar lı ayrıyeten Exe eco da aksesuar yoktu galiba bilginize

Hürmetler

Geri