Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Diğer Markalar
Hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim. Ortopedik bir engel yok. Geçen ay Kia Sportage dizel en dolusu liste fiyatı 375 bin iken 195 e Ötv indirimli verdi. Ama ben yetişemedim. Şİmdi Ötv indirimli en boş benzinli modeli veriyor.Tamamen şans.

Aracınız
Civic FC5 2021
Ocak 22 de spor paket+koruma paket+kablosuz şarj +kör nokta kamera dahil 259bine aldım elegans eco, şubatta fiyatlar biraz geriledi,aynı aksesuarlarla 250 ye,kör nokta kamera olmadan 245 e satıldı nasip artık.

Aracınız
Bende civic kullanıcıyım, ama engelli muafiyeti için yeni oktavia yı mutlaka gidin görün derim. 1.0 e-tsi premium donanım raporla veriyorlardı 10 gün önce

245.000 TL teslim aldık yeğene.

A\T Eco Elegance

Spor paket (difüzör balık sırtı spoiler kapı çıtası cam sıyırıcı nikelejı)
Seramik kaplama
Kör Nokta aynası
Kapı eşiği
Paspas Seti ve bagaj havuzu
Motor ustu yan kapaklar
Cam filmi

(10 Mart da anlaşma. 30 mart ödeme ve teslim)

zeze

0
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam arka klima ünitesi en ucuz 3500tl. Kablosuz şarj 900tl gibi. Mis gibi bayide yaptırmışsınız işlemleri. Dolu bir araç keyifle sürün rakam gayet iyi takılmayın derim :)

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arka klima ünitesi dediğiniz nasıl bir şey acaba, aradım buladım

Aracınız
Civic FB7 2013
Ötv muafiyetinde tüm vergiler dahil 330 bin sınırı var. D segmentin de alabildiğim araba en boş model passat. Honda'nın bu modeli bana baya bir dolu geldi o yüzden üzerine düştüm açıkçası. İzmir'den bir bayi 190 bin dedi, Samsun'dan bir bayi 185 dedi. Şu anda araştırmaya devam ediyorum.
Honda ayışığından fiyat almanızı tabiye ederim

Aracınız
Civic FC5 2021
Arka klima ünitesi dediğiniz nasıl bir şey acaba, aradım buladım

Hocam arka koltukta, şaft tünelinin üstünde, kolçağın arka kısmına bir fan ünitesi takarak klimanın arkaya da üflemesini sağlıyorlar. Üst segment araçların ve bazı donanımı güçlü sedanların çoğunda bu var. Toyota corolla'nın flame x-pack'inde bile var. Civic'te olmaması aslında bir eksiklik olarak kabul edilebilir. Bu ünite ali express'te satılıyor, hatta Türkiye'de de bazı tunning tarzı yerlerde var. Uygulama kısmı biraz ustalık istiyor, orta konsol komple sökülüyor hatta muhtemelen ön konsolu da söküyorlar. Zira oraya gelen klima borusuna ek yapıp arkaya doğru uzatıyorlar. Aslında bu işlem arabaya güzel bir özellik katacak olmakla birlikte, maliyeti ve yetkili serviste bile yapılsa riski göz önüne alınınca bence gereksiz. Çünkü o boruların kaynak yerlerinden zamanla gaz kaçağı olabilir ve zamanla klimanın tamamımda performans düşebilir. Öndeki klimaları tavana doğru yüksek fanla üfürttüğünüzde zaten aracın içi 3-5 dk içinde buz gibi olacaktır.

Bir görsel de ekleyeyim nasıl göründüğü ile ilgili:

honda-civic-fc5-arka-klima-unitesi112029[1].jpg

zeze

0
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam arka koltukta, şaft tünelinin üstünde, kolçağın arka kısmına bir fan ünitesi takarak klimanın arkaya da üflemesini sağlıyorlar. Üst segment araçların ve bazı donanımı güçlü sedanların çoğunda bu var. Toyota corolla'nın flame x-pack'inde bile var. Civic'te olmaması aslında bir eksiklik olarak kabul edilebilir. Bu ünite ali express'te satılıyor, hatta Türkiye'de de bazı tunning tarzı yerlerde var. Uygulama kısmı biraz ustalık istiyor, orta konsol komple sökülüyor hatta muhtemelen ön konsolu da söküyorlar. Zira oraya gelen klima borusuna ek yapıp arkaya doğru uzatıyorlar. Aslında bu işlem arabaya güzel bir özellik katacak olmakla birlikte, maliyeti ve yetkili serviste bile yapılsa riski göz önüne alınınca bence gereksiz. Çünkü o boruların kaynak yerlerinden zamanla gaz kaçağı olabilir ve zamanla klimanın tamamımda performans düşebilir. Öndeki klimaları tavana doğru yüksek fanla üfürttüğünüzde zaten aracın içi 3-5 dk içinde buz gibi olacaktır.

Bir görsel de ekleyeyim nasıl göründüğü ile ilgili:

Ekli dosyayı görüntüle 264770

teşekkürler, çok güzel özetlemişsin, hiç gereği yok dediğin gibi, zaten hiç bir tarafını söktürüp bir şeyler taktırmayı düşünmüyorum, tecrübeyle sabit, 2011 model FD6' nın bu aksesuarlar yüzünden içine ettiler, bir daha asla yaptırmam,
1 ay önce fabrikadan nasıl geldiyse o şekilde aldım biniyorum, sıfır aksesuar ve sıfır işlem...
bu havalandırmayı yapmamaları büyük eksilik, bunun gibi 1-2 eksiklik daha var aslında, diğer markalar bunu koymuş orjinaline, ama dediğin gibi o kadar sökme takma işi olacaksa ben kimseye dokundurtmam çünkü yapamıyorlar.

Geri