Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu ÖTV artış söylentileri ile dabıl kar etmek mi istiyorlar acaba ben anlamadım BAKINIZ DOLARDA DÜŞTÜ (tabii 0.60 kuruş ) hayırlısı bir kar topu misali alım gücü düşüklüğü giderek çoğalıyor bu enflasyon dediğimiz şey kimse alamayacak duruma gelinde düşecek anlaşılan kimse bir şey alan yok satanı öpeyime gidecek gibi görünüyor hayırlısı olsun ne diyelim artık

2018 FC5 EXE ECO
2020 FC5 EXE ECO
2021 FE1 EXE ECO

Aracınız
2 yıldır yazıyorum aslında elinizdeki arabalara iyi bakın diye.. 2019 yılında 170 bine makyajlı Eco elegance pahalı gelmişti bana halen daha 170 bin olsa gene pahalı derdim.
Alt tarafı araba bu.
Ülkeden ayrılma vaktini 2017 yılında verdim. İnşallah yakın bir zamanda olacak bir seyler. Aylık 20 k para kazanan biri bile veremez bu paraları. Milyon TL ne demek ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
bu suni fiyat artislarinin olacagi pandemi(!) dumeninin baslamasiyla, hatta daha onceki yil kendini gostermisti zaten.
yeni dunya duzeni(!) ile, astronomik sayilabilecek fiyat artislariyla ulus devletleri borc batagina cekip yeni sistemi dayatacaklar. Yillardan beri soyleniyor, pandemiyle en onemli faza gectiler.
Dikkat ettiyseniz pandemi numarasi baslamadan once bayiler ekstra paralar (boya koruma, film vs)almadan arac satmaya yanasmiyorlardi. Su anda her markada fazlasiyla arac var. Ama yeni sistemi kuruncaya kadar, cip krizi, savas vs ile arac yok numarasi cekip fiyatlari 4 e 5 e katladilar, devam edecekler maalesef.
2030 hedefleri ne adamlarin? Malin-mulkun olmayacak ama mutlu olacaksin…
Sahsi fikrim tabii ki.

Aracınız
Civic FC5 2018
listede gözüktüğü üzere araç maliyetleri hammadde ve parça krizi sebebi ile dolar karşısında artıyor. Bunun üstüne bizim vergiler vs eklenince sıkıntı büyüyor.

Ad Soyad
Onur Gezgin
Aracınız
Civic FC5 2021
Bir kaç bayiye sordum lpg li gelmeyecek eylül e kdr diyenler oldu. Benzinlide bayram sonrası bir ihtimalmiş

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Ankara yeni sevkiyatin eylul ortasi olacagini beklediklerini soyledi.

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Birde konudan bagimsiz yeni kasalarda sanki boya problemi devam ediyor gibi arkadaslar, detayli bayide araci inceledim yani bir focus yada octavia gibi boya kalitesi yok sanki bilgisi olan paylasabilir mi?

Aracınız
Civic FC5 2020
Birde konudan bagimsiz yeni kasalarda sanki boya problemi devam ediyor gibi arkadaslar, detayli bayide araci inceledim yani bir focus yada octavia gibi boya kalitesi yok sanki bilgisi olan paylasabilir mi?

Katılıyorum üstad hatta FC5 den Bile kötü diyebilirim eldivenle yıkamama rağmen Füme renk de kılcal çizikler güneşte gözüme batıyor en ufak bir darbe çiziyor aracı

2018 FC5 EXE ECO
2020 FC5 EXE ECO
2021 FE1 EXE ECO

Geri