Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2018
Fb7 kasanin su anda piyasasi 85-90 civarina yukselmis durumda hatta daha fazla isteyenler dahi var. Fc5'ler de ise durum gercekten vahim 100-105 civarina belki satilabilir duruma getirildi. Sebebi ise cok belli VW grubu kullanan yani DSG sanziman sorunundan beli bukulmus arkadaslarin gazlamasiyla kullanicisini yolda birakmayacak maddi anlamda buyuk zararlara ugratmayacak diger markalarda ki sorunlarin yaninda 'basit' kalacak bir sorunu yaygara yontemiyle insanlari bu arabadan resmen nefret ettirdiler. Oyle ki arabamda gocuk olmamasina ragmen 'lan bu arabalarin bu arabasi gocuyormus' diyerek bastirilmasi sonucu c sutunun bagaja yakin bolumunde kucuk bir gocuk sahibi oldum. Fb7'den inip Fc5'e gecmis biri olarak cok net soyluyorum ki FB7'nin 85-90 ettigi bir piyasada Fc5 en az 115-120 eder. Baskasinin yasadigini soyledigi ama kendi aracinda sikinti olmayan arkadaslara da bir tavsiyem arabanizin tadini cikarin. Para vermissiniz kimsenin keyfinizi kacirmasina izin vermeyin. Bu paralara bu donanimda alinabilecek bir araba varsa hemen satip onu alin.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Kesinlikle katılıyorum. Şahsen benim aracımda göçük sorunu yok, olsa da gram takmam kafaya. göçük olanları da gördüm, görebilmek için bayağı uğraşıyorsun :)))
Önce ki aracım Nissan marka bir araçtı, sıfır almıştım ve 1,5 sene de toplam 9 kere beni teknik arızalardan yolda bıraktı; kışın ortası, gecenin 3'ü, hastaneye yetişmeye çalışırken, vsvs. Kendi garajımdan çok servisin garajında vakit geçirdi :))
O işkenceleri çektikten sonra serçe parmaktan bile ufak bir göçük için uykusu kaçanlar açıkçası komik geliyor.

Aracınız
Valla aracımı ikinci el aldım gocuk var mı ypkmu diye sormadım bile adama. Kendisi satıs işlemi yaptıktan sonra duzeltme yaptığını soylenmişti.. Nesine takılıyor arkadaslar anlamıs değilim avuciçi kadar yere.. Sımarıklık bizim ki inanın kendimize sıkıntı Arıyoruz resmen..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Simariklikta degil aslina bakarsaniz kizginlik. Ben serzeniste bulunan kimseye haksiz demiyorum. HondaTR'nin vurdumduymazligi ve cozumu gec bulmasi durumu bu hale getirdi. Evet sorun buyutulecek bir sey degilken durumun bu hale gelmesi surecin dogru yonetilememesi. Ama benim kizdigim nokta kullanicilarin kopardigi yaygara ! VW kullanicilari bile DSG sorununu bu kadar buyutmedi. Ben hic bir VW'nin uzerine SORUNLU SANZIMANA SAHIP ARAC yazan sahibini gormedim. Mesela @AHM@KESKİNisimli arkadasimiz kendi arabasinda gocuk olmamasina ragmen bu olayi sebep gosterip bir daha Honda almam diyor. Bu da bana ilginc geliyor maalesef.
Valla aracımı ikinci el aldım gocuk var mı ypkmu diye sormadım bile adama. Kendisi satıs işlemi yaptıktan sonra duzeltme yaptığını soylenmişti.. Nesine takılıyor arkadaslar anlamıs değilim avuciçi kadar yere.. Sımarıklık bizim ki inanın kendimize sıkıntı Arıyoruz resmen..

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Simariklikta degil aslina bakarsaniz kizginlik. Ben serzeniste bulunan kimseye haksiz demiyorum. HondaTR'nin vurdumduymazligi ve cozumu gec bulmasi durumu bu hale getirdi. Evet sorun buyutulecek bir sey degilken durumun bu hale gelmesi surecin dogru yonetilememesi. Ama benim kizdigim nokta kullanicilarin kopardigi yaygara ! VW kullanicilari bile DSG sorununu bu kadar buyutmedi. Ben hic bir VW'nin uzerine SORUNLU SANZIMANA SAHIP ARAC yazan sahibini gormedim. Mesela @AHM@KESKİNisimli arkadasimiz kendi arabasinda gocuk olmamasina ragmen bu olayi sebep gosterip bir daha Honda almam diyor. Bu da bana ilginc geliyor maalesef.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Benim demek istediğim de buydu aslında hocam.. Asıl problem göcükten ziyade servislerin tavrı oldu.. Sıkıntı yok cok sukur kendimize sıkıntı arıyoruz işte.. Bula bula da bunu bulduk işte sükürler olsunki avuc içi kadar birsıkıntımız var..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Sorunu güzel dile getirmişsiniz (y)
Honda Türkiye en baştan sorunu gidermeye yönelik kabul ve ciddi düzeltme süreci geliştirseydi markaya duyulan güveni tazelerdi, ancak reddetme kolaylığına düştüler ve çok güven kaybettiler.

Donanımhaberde VW kullanıcıları ilk dönemlerde DSG sorunlarını çokça dillendirdi, aklı başında olanlar sattı yada uzak durdu ancak zamanla VW sahipleri "elimizdeki araçların değerini düşürmeyelim mantığı" ile "şanzıman çok hızlı, harika hissettiriyor, iyi niyet garantisi ile sorun halloluyor, zaten garanti bitince satacam sorun olmaz, bozulsa da gider DSG alırım" gibi söylemler geliştirdiler. Donanımhaberde gereksiz tartışmaya girdiğim biri özel mesajla bana aynen "malımın değerini neden düşürmeye çalışıyon, malıma ne garezin var" şeklinde bir cevap gönderdikten sonra bir daha hiç VW konularında en ufak mesaj yazmadım :) Artık sorunu çözmek yerine, sorun değilmiş gibi kabul edip ikinci el değerini koruma derdine düşmüşler ve garip şekilde başarılı oluyorlar gibi :unsure:

Aracınız
Civic FC5 2018
Denemesi bedava hocam :)
Ama zaten Mart sonunda ÖTV indirimi bittiğinde sıfır fiyatları 10bin civarı artacaktır, buna istinaden ikinci ellerinde ortalama 5-10bin arası artacağını düşünüyorum.
Hocam şunu net söyleyeyim yaklaşık 3-4 yıl boyunca artık ötv indirimi ve indirimleri bitmeyecek yani marttan sonra da uzayacak bunlar bu şekilde devam edecek o yüzden şimdi alıp şu zaman pahalıya satarız olaylarını aklınıza gelen her üründe unutun sattığınızı alamaz aldığınızı da zaman gelir satamazsınız, iyi günler

kafkef

0
Hocam şunu net söyleyeyim yaklaşık 3-4 yıl boyunca artık ötv indirimi ve indirimleri bitmeyecek yani marttan sonra da uzayacak bunlar bu şekilde devam edecek o yüzden şimdi alıp şu zaman pahalıya satarız olaylarını aklınıza gelen her üründe unutun sattığınızı alamaz aldığınızı da zaman gelir satamazsınız, iyi günler

Mart ayında kalkarmı yoksa uzarmı bu ötv indirimi bilemem ama zaten 1.5 aydır kademeli olarak artıyo fiyatlar. 20 gün öncesine göre şu an 7-8 bin lira zam oldu resmi satış listelerinde.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Cuma günü itibariyle İstanbul ayışığı Honda fiyatları;
Eco elegance 125 bin TL, exc 137,5 bin TL. 2019 modeler için

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Arkadaşlar gözünüzü seveyim almayın şu aracı bende var siz almayın, ha benim kaputum 120 km yi geçince sallansın, ilerleyen dönemlerde C sütununda göçük çıksa önemsemem arabadan soğumam diyorsanız alın yoksa almayın.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri