Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Honda bu yıl Türkiye ve İngiltere deki fabrikaları kapatacak. Yılın sonumu olur yoksa 2021 in ilk aylarımı olur bimiyorum ama kapanacak. Hal bu olunca da ellerinde stokta hammadde, parça v.s bulundurmazlar. Zannedersem üç aşağı, beş yukarı gelen siparişe göre üretim yapıyorlardır.
Bundan dolayı siparişe 2 ay sonrasına gün veriyorlar. Hatta ayda birden fazla zam yapma sebebleride bu. Mümkünse imkanlar dahilinde eğer araç almada niyet ciddi ise üçe beşe çok bakmadan hemen aracı almak lazım. Bekledikçe çok zamlanacak.
BENCE...
Hocam saygılar ama ben öyle düşünmüyorum maalesef araç piyasası son 5 ayda abartı bir şişkinlik yaşadı fotoyu gördünüz mü acaba bayinin üstünde fiyat yazar hale geldi bazı insanlar göz dönmüşlüğünden ve fiyatları yukarı şişirmekten başka yaptıklarıda yok 1.6 exe eco mu 145 bin tl ye verdim (130 almıştım 50 bin sıfır faizli )26 bin km de 2018 Kasım 15 trafik çıkışlı 14890 tramer var ön çamurluk ve far değişim seviste boyanan falan bir şey de yok malum sitede eş değer araçlara 150-160 yazmışlar 02/01/ den beri satamamış e peki sorarım bu iş güzarlıktan başka nedir acaba allah sonumuzu hayır etsin
Şu anda bayilerde dediğiniz gibi evet stok yapmamaya çalışıyorlar 2022 kasa değişecek İngiltere fabrika benim bildiğim kapandı Türkiye tarihi 2021. farketmez almanlarda bir kaç ay bekletiyorlar Fakat stok yaptıklarında kuyrukları inecektir diye düşünüyorum önceden yılda bir liste olurdu şimdi ay başı değiştirir hale geldiler ama stabil duruma gelecek
EV ? piyasamızda olmadımı bu örnek olarak

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam saygılar ama ben öyle düşünmüyorum maalesef araç piyasası son 5 ayda abartı bir şişkinlik yaşadı fotoyu gördünüz mü acaba bayinin üstünde fiyat yazar hale geldi bazı insanlar göz dönmüşlüğünden ve fiyatları yukarı şişirmekten başka yaptıklarıda yok 1.6 exe eco mu 145 bin tl ye verdim (130 almıştım 50 bin sıfır faizli )26 bin km de 2018 Kasım 15 trafik çıkışlı 14890 tramer var ön çamurluk ve far değişim seviste boyanan falan bir şey de yok malum sitede eş değer araçlara 150-160 yazmışlar 02/01/ den beri satamamış e peki sorarım bu iş güzarlıktan başka nedir acaba allah sonumuzu hayır etsin
Şu anda bayilerde dediğiniz gibi evet stok yapmamaya çalışıyorlar 2022 kasa değişecek İngiltere fabrika benim bildiğim kapandı Türkiye tarihi 2021. farketmez almanlarda bir kaç ay bekletiyorlar Fakat stok yaptıklarında kuyrukları inecektir diye düşünüyorum önceden yılda bir liste olurdu şimdi ay başı değiştirir hale geldiler ama stabil duruma gelecek
Dediklerinize de katılıyorum. Ama bu fırsatcı tayfası bundan 10 yıl Öncede vardı maalesef. Çevremde araba alım satım yapan tanıdıklarım var. Vatandaş bu işe başladığında örnek veriyorum 100 bin tl ile girdi. Orta seviyede 4 araba semaye yaptı. Şimdi aradan yaklaşık 1 yıl geçti hala 4 araba sermaye.
Bedava iş yapıyorsunuz dedim. "Abi alakası yok. Sattığımız aynı arabayı sattığımız fiyata geri alamıyoruz. Bu işe başlarken 100 bin tl 4 araba sermaye ile başladık. Gene 4 araba sermaye. Sadece paranın alım gücünü koruyabildik. "Diye açıklamaları oldu.Esasen haksızda değiller. Aslında paramız bildiğin çok hızlı değer kaybediyor. Bazılarıda buna esnaflık diyip hız veriyor. Her halikarda kaybedenin olduğu yerde kazananda vardır. Dur bakalım bu kazananlar ne zaman doyack. Birazdaha konuşursam zülfiyare dokunurum. Saygı bizden.

Aracınız
Civic FC5 2020
Dediklerinize de katılıyorum. Ama bu fırsatcı tayfası bundan 10 yıl Öncede vardı maalesef. Çevremde araba alım satım yapan tanıdıklarım var. Vatandaş bu işe başladığında örnek veriyorum 100 bin tl ile girdi. Orta seviyede 4 araba semaye yaptı. Şimdi aradan yaklaşık 1 yıl geçti hala 4 araba sermaye.
Bedava iş yapıyorsunuz dedim. "Abi alakası yok. Sattığımız aynı arabayı sattığımız fiyata geri alamıyoruz. Bu işe başlarken 100 bin tl 4 araba sermaye ile başladık. Gene 4 araba sermaye. Sadece paranın alım gücünü koruyabildik. "Diye açıklamaları oldu.Esasen haksızda değiller. Aslında paramız bildiğin çok hızlı değer kaybediyor. Bazılarıda buna esnaflık diyip hız veriyor. Her halikarda kaybedenin olduğu yerde kazananda vardır. Dur bakalım bu kazananlar ne zaman doyack. Birazdaha konuşursam zülfiyare dokunurum. Saygı bizden.
[/QUOTE

Araç aldığım ve sattığım andaki usd kuru farklı ama dolar olarak bir zararım yok altın olarak bakarsak Zarar.dünya konjektörü gereği şu virüs bile etkiledi mali tabloları ekonomik ve politik konular maalesef çok farklı
hocam kazasız belasız yolculuklar sürüşler dilerim

gunesec

Özel Üye
@ENOVA 2006 model civic'e 86000 lira yazmış adam.Aynı sitede. Bazıları hakikaten çıldırmış gibi fiyat yazıyor, bunu gören diğerleri de "Benim arabam da o fiyat eder!" mantığıyla yüksek yazınca fiyatlar coşuyor.

Aracınız
Hocam madem tekrar civic alacaktınız eldeki aracı neden sattınız acaba? Bir problemi mi vardı, tramer yazdığınız far tampon önemsiz şeyler

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam madem tekrar civic alacaktınız eldeki aracı neden sattınız acaba? Bir problemi mi vardı, tramer yazdığınız far tampon önemsiz şeyler
Başkan ne sen sor ne ben söyliyim aynı gün üç kişi aracı istedi İkinci olarakta ağacım SİYAH çok rahatsız ediyordu Çiziklerden falan sıkıldım artık Birinin gözü kalmasın diye verdik gitti
Zaten aracı yarım saat içinde almıştım Hiçbir yere bakmadan hiçbir araca bakmadan hiçbir fikrim olmadan Nasip kısmet diyelim

Aracınız
Civic FC5 2019
2020 model Honda civic 1.5 elegance otomatik 182 hp araç aldım 03.02.2020 tarihinde liste fiyatı 178.500 tl , ben urfa honda plazadan 177.000 tl ye kapattım beyaz renjk

Aracınız
Civic FC5 2020
Şubat fiyatlar gelmiş arkadaşlar
1.5exe+ a bugün 100 tl indirim yapmadılar dur bakalım ne olacak

Ekli dosyalar

• 2E8AC98D-C6F3-4747-BFC3-4E05136E1CD7.png
    2E8AC98D-C6F3-4747-BFC3-4E05136E1CD7.png
    228.3 KB · Görüntüleme: 293
Geri