Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

kafkef

0
Ankara Bora bayinden sıfır bi civic aldım aracı alınca gelen anlaşmalı firmanın yetkilisi Peşin 2000 tl ye seramik kaplama ,boya koruma ,kaput koruma filmi ,motor koruma ,ses izolasyonu ,cam filmi, su itici cam yüzeyi malzemesi yapmayı teklif etti çok bilgim yok ama kabul ettim fiyat kafama ucuz gibi geldiğinden korkularım var ama çok bildiğim bişey değil dediğim gibi anlayan arkadaşlar acilen bi yorum yaparsa iptal edeceğim gerekirse
•••
Verilen fiyat çokta uygun bi fiyat sayılmaz. Motor koruma, su itici cam yüzeyi zaten hikayeden işlemler. Diğer işlemler içinse serviste değil de dışarda sadece bu işlerle ilgilenen profesyonel yerlerde yaptırmanızı tavaiye ederim, serviste seramik kaplama yada cam filmi yaptırıp memnun kalan çok az arkadaş var bu işleri baştan savma yaptıklarını düşünüyorum, işlemin yapılışını göremiyosunuz bile zaten...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Civic 1.6 benzinli tüplü 137.000 e aldım seramikten yapılan işçilikten memnun kaldınız mı acaba

Civic 1.6 benzinli tüplü 137.000 e aldım seramikten yapılan işçilikten memnun kaldınız mı acaba
Hayırlı olsun. Güle güle binin. Yalnız hocam moralinizi bozmak gibi olmasında 1.6 eco executive lpgli beyaz otomatik aracı 50 bin kredi ile arkadaş efeden 127 bine aldı. 10 kasımda kapora verdi 10 gün sonra da kalanını ödeyerek sahip oldu.

LG-H870S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam deli gibi zam geliyor o ara durumum yoktu şuan da en uygun fiyat buydu bulabildiğimiz biraz geç kaldık

Aracınız
Civic FC5 2018
Fiyatlar ne durumda şimdi arkadaşlar.honda yeni kampanya yapmış 40 bin sıfır faiz..

Geri