Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FD6 2008
tekbaş adana hondada eco exe için 150 bin tl fiyat aldım nasıl sizce
Tekbaş pahalı. Bende 3 ay önce Tekbaş ve Maraş Kısakürek ten fiyat aldım 142 dediler. Bir gün sonra İstanbul ayışığı 137 fiyat verdi. Hatta ayışığı Adana ve Maraş'ın verdiği fiyatı duyunca şaşırdılar, nasıl o fiyatı çekiyorlar diye (2019 eco executive benzin+LPG)

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Fiyatlar sitede güncellenmiş bence son zamanların en uygun fiyatını belirlemişler, 2018 elegance dizel otomatik almıştım 140 a şuan daha uygun alınabilir gibi, hayırlı günler

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda Türkiye de şaşırdı, yıl ortasında fiyatı iyice dibe çekmişler.
Geçen sene sattığı rakamların altına bu sene araba vererek kendi marka değerini yok ediyor bence. Müşteri kitlesini de kaybediyor aynı sebepten.

kafkef

0
Geçen sene sattığı rakamların altına bu sene araba vererek kendi marka değerini yok ediyor bence. Müşteri kitlesini de kaybediyor aynı sebepten.

Geçen seneki fiyatların üstüne 20binden fazla koymuş durumda indirimli haliyle bile hocam yanlışınız var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
geçen sene bu zamanlarda elegans eco araçlar 105-110 bandındaydı, şu an aynı araç 130 civarlarına satılıyor, kaldı ki geçen yıl bu zamanlar ne hurda teşviği vardı ne de ötv indirimi

Aracınız
Civic FC5 2020
15 bin TL hurda indirimi malesef civic için olmuyor arkadaşlar. Arabanın çıplak fiyatı 80 bin tl nin üzerinde oldugu için indirim 12 bin lira oluyor. Zaten hurdacılarda bu indirimin artması yüzünden kendi hurda satış fiyatlarınada 2 bin lira eklediler. Doğal olarak yine 10 bin tl eski fiyattanmış gibi düşünebilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2019
Tekbaş pahalı. Bende 3 ay önce Tekbaş ve Maraş Kısakürek ten fiyat aldım 142 dediler. Bir gün sonra İstanbul ayışığı 137 fiyat verdi. Hatta ayışığı Adana ve Maraş'ın verdiği fiyatı duyunca şaşırdılar, nasıl o fiyatı çekiyorlar diye (2019 eco executive benzin+LPG)

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Diyarbakır kardelenide deneyin, orasıda iyi fiyat verir

Geri