Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
ÖTV indirimi varken fiyatları ne kadardı??
Çok iyi bir indirim - fırsat yoksa bence almayın, hatta aldırmayın ki satışlar daha da düşsün ve ÖTV indirimi yeniden gündeme gelsin...

Aracınız
Civic FC5 2019
Ama ÖTV indirimi bitti bir daha gelir mi belli değil. Ben elimdeki aracı bu hafta satacağım. Yani mecbur almak zorundayım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Valla ÖTV indirimi ile nerdeyse 20 ucuza alınabiliyormus...
Burda herkes araç fiyatlarının pahalılığından şikâyetçidir ama elimizi taşın altına koyabilecek olan kaç kisi...

Tabi maddi durumu gerçekten iyi para yönünden sıkıntısı olmayanlari tenzih ederim...
Nacizane ayda 5 - 6 bin sabit ücretli çalışan için bu yazdıklarım..

Ben Mart 2017 145 bine 3+1 daire alabiliyorken, şimdi c segmenti arabaya 160 bin para bağlamak... tercih meselesi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Burda herkes araç fiyatlarının pahalılığından şikâyetçidir ama elimizi taşın altına koyabilecek olan kaç kisi...

Tabi maddi durumu gerçekten iyi para yönünden sıkıntısı olmayanlari tenzih ederim...

Ben Mart 2017 145 bine 3+1 daire alabiliyorken, şimdi c segmenti arabaya 160 bin para bağlamak... tercih meselesi.

kesinlikle katılıyorum, 2017 de aldıgım 3+1 bugün üzerine neredeyse 90 bin TL koymuş. ozaman araç alacaktım iyi ki almamışım. bu sene aldıgım sıfır 2019 eco elegance'ı 119 bine aldıgım halde bile bu paraları haketmiyor diyorum. şimdi ise uçmuş fiyatı. Garantisi bitene kadar ya da 80 bin km olana kadar hangisi önce dolarsa ozaman satacağım. ilk ve son kez aldığım sıfır araç bu. bundan sonra asla güç yetmez.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Parası olanında kafası rahat olmuyorki, sabah aracı kapınızın önüne sağlam parkediyorsunuz, gecenin yarısı biri vurup kaçıyor :(
Sonrada kim vurdu diye siz uğraşıyorsunuz, aracı alırken araç parası kadar bir parayıda kendine alan değil :(

Aracınız
Arkadaşlar bende aracımı satacak gibiyim araçtan memnunum 2018 Kasım çıkışlı 14 bin km eco exuti ne kadar eder

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri