Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Pazartesi Honda Ayışığında konuştum, Mayıs'a kadar araç olmadığını,fiyat garantisi veremediklerini söyledi,şuan 191 bin liradan veriyoruz dedi ki olmayan araca ...
Hocam ben Nisan için kapora vermiştim mart a yok diyorlardı damla aradı dün ilk haftası vereceğim dedi EXE ECO için fiyat konusu zam gelirse o 186900 liste zam gelecek mi bakacağız ama dolar kuru yukarılara doğru giderse yaparlar diye düşünüyorum nisan Mayıs kesin olur bence clio olmuş 141 bin küsür a

Aracınız
Civic FC5 2020
@siviq tabi kendine Vur sen keseri bi abimiz vardı inceden yardımcı oldu bize deme sen ? @isgkaplan o arkadaşa lafım yok tabii NİSAN İÇİN DENİLEN EXE ECO MART ilk haftası teslim edilecek inşallah İstanbul’a gelince söyleyeyim dedim ama neyse burdan yazayım dayanamadım

Aaaa olur mu hiç seni yarın arayacaktım zaten sabah abi :) hemen füze fırlat ?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar son aldığınız fiyatlar nedir ayrıca ne zamana gün veriyorlar araç teslimi için
Adana için söylüyorum; Nisan ayına gün veriyorlar ve Nisan ayında açıklanacak fiyattan verebiliriz diyorlar. Parayı peşinde versek fiyat sabitlenmiyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
10 Şubat ta Bayiye gittim araba yok Mart sırasını bekleyeceksiniz siparişler Şubat 20 gibi açılır, Mart araçları için tahmini %3 civarı zam bekliyoruz dediler. İstanbul' daki bayileri bırakın, Türkiye genelinde 5 bayi aradım hiçbir yerde araç yoktu.
Ertesi gün bayiye bir daha gittim, yazıldığım sırada üstteydim biri ÖTV muafiyetli alacakmış iptal olmuş, kapora verirsem aracı bana kaydırabileceklerini söylediler.
Yani diyeceğim o ki her bayinin sırasına yazılın bir şekilde sıra size geliyor.
Fiyat olarak 2020 Şubat Eco Elegance 175.500 TL indirim yapmadılar, kauçuk paspas + bagaj havuzu + köpekbalığı hediye ettiler o kadar. Cuma günü teslim alacağım inşallah.
Arkadaşlar son aldığınız fiyatlar nedir ayrıca ne zamana gün veriyorlar araç teslimi için

'?? ??? ????. (??????)
'?? ??? ???. ??-? ?-???? (?????)
'?? ??? ????. ?-???? (?????)

Aracınız
Civic FC5 2020
@Orhanmedar bugün konuştum İSTANBUL Anadolu yakası DAMLA BAYİİ hocam Şubat 10 unda KAPORA verirken Mart çok zor nisan için gelecek demişler di bende kabul ettim acelem yok diye beklerken Mart başına aracın gelecek dediler geçen hafta biri vazgeçmiş hikayesi şimdi fiyat konusu %80-90 zam gelmeyebilir bu ay dedi ama nisan kesinlikle gelecek dediler EXE ECO İÇİN verilen fiyat 186900 tl bilginize @Alperen58 güzel fiyat bence 177 den aşağı vermediler çünkü SİZ HANGİ İL VE HANGİ BAYİİDEN ALDINIZ ARACINIZI. Şubat ayında hatta @siviq ankaradan gelip İstanbul ayışından alıp gitti

Aracınız
Civic FC5 2020
İstanbul Avrupa yakası Cem Bayi den aldım hocam.
Ayışığı sırasına yazıldığımda önümde 8 kişi vardı. 23 Şubat'ta, Mart ayı için kapora almaya başladık diye aradılar ayışığından ama Cem bayiye çoktan kapora vermiştim.
Eco Exe' de Honda Sensing olsa Exe+ koysalar, hiç düşünmeden alırdım lakin malesef öyle bir seçenek sunmuyorlar.

@Orhanmedar bugün konuştum İSTANBUL Anadolu yakası DAMLA BAYİİ hocam Şubat 10 unda KAPORA verirken Mart çok zor nisan için gelecek demişler di bende kabul ettim acelem yok diye beklerken Mart başına aracın gelecek dediler geçen hafta biri vazgeçmiş hikayesi şimdi fiyat konusu %80-90 zam gelmeyebilir bu ay dedi ama nisan kesinlikle gelecek dediler EXE ECO İÇİN verilen fiyat 186900 tl bilginize @Alperen58 güzel fiyat bence 177 den aşağı vermediler çünkü SİZ HANGİ İL VE HANGİ BAYİİDEN ALDINIZ ARACINIZI. Şubat ayında hatta @siviq ankaradan gelip İstanbul ayışından alıp gitti

'?? ??? ????. (??????)

Aracınız
Civic FC5 2020
İstanbul Avrupa yakası Cem Bayi den aldım hocam.
Ayışığı sırasına yazıldığımda önümde 8 kişi vardı. 23 Şubat'ta, Mart ayı için kapora almaya başladık diye aradılar ayışığından ama Cem bayiye çoktan kapora vermiştim.
Eco Exe' de Honda Sensing olsa Exe+ koysalar, hiç düşünmeden alırdım lakin malesef öyle bir seçenek sunmuyorlar.

'?? ??? ????. (??????)
Evet katılıyorum aynı görüş bendede oldu ben bi ara eco dan vazgeçecektim

Geri