Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Cam filmini nerde yaptırmayı düşünüyorsunuz? Avrupa yakasında düzgün bir yer arıyorum,suntek,3m, Llumar...
Eskiden LLumar ATR15 yaptırırdım. Servisten Belgin Hanım ve Selim Bey' le eskiden tanışıklığımız vardı ''bayide yaptır abi cam motoruyla ilgili sorun olursa honda tr film kaynaklı diyor garanti kapsamına girmiyor '' demişti. Bende önceki aracımda Cem Bayi de yaptırmıştım, işçilikleri hoşuma gitmişti. Yalnız komple 2 numara yapmıştım LLumar ATR15 e göre biraz açık olmuştu . Bu sefer arka camları 3 numara, ön yan camlarda gece görüşü engellemesin diye 2 numara yaptırdım tam istediğim gibi oldu. Tavsiye ederim karar sizin tabi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda Cem 'de yaptırdınız doğru mu anladım...Llmuar ATR serisi mi yine yoksa başka bir marka mı? Llumar için 400 lira çok uygun geldi,tereddüt ettim ..1000 km kontrolunde Cem e gidebilirim ,cam filmini aynı gün uygularlarsa...

Aracınız
Civic FC5 2020
Aynen hocam Cem' de yaptırdım. Açıkçası markayı bilmiyorum, hatta önceki aracıma yaptırdığımda keşke markayı sorsaydım, içerden görüş llumar gibi net olur mu diye baya tereddüt ettim. Teslim aldığımda içerden görüşün net, dışardan bakınca koyu olduğunu görünce içim rahatladı.
Haliyle bu sefer yaptırırken de markayı sormaya gerek duymadım. Belki no-name ancak kaliteli bir filmdir bilmiyorum.
Honda Cem 'de yaptırdınız doğru mu anladım...Llmuar ATR serisi mi yine yoksa başka bir marka mı? Llumar için 400 lira çok uygun geldi,tereddüt ettim ..1000 km kontrolunde Cem e gidebilirim ,cam filmini aynı gün uygularlarsa...

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynen hocam Cem' de yaptırdım. Açıkçası markayı bilmiyorum, hatta önceki aracıma yaptırdığımda keşke markayı sorsaydım, içerden görüş llumar gibi net olur mu diye baya tereddüt ettim. Teslim aldığımda içerden görüşün net, dışardan bakınca koyu olduğunu görünce içim rahatladı.
Haliyle bu sefer yaptırırken de markayı sormaya gerek duymadım. Belki no-name ancak kaliteli bir filmdir bilmiyorum.

'?? ??? ???. (??????)
Yarın zikrettiğiniz isimlerden biriyle görüşme fırsatı yakalayabilirsem, sizin üzerinizden konuşmamda bir mahsur olur mu acaba,aynı şekilde yapıp yapamayacakları hususunda...

Aracınız
Civic FC5 2020
Sorun yok hocam Selman bey derseniz daha net hatırlarlar. Lakin tek ricam fiyattan bahsettiğimi söylemezseniz sevinirim bende pazarlıkla indirdim çünkü
Yarın zikrettiğiniz isimlerden biriyle görüşme fırsatı yakalayabilirsem, sizin üzerinizden konuşmamda bir mahsur olur mu acaba,aynı şekilde yapıp yapamayacakları hususunda...

'?? ??? ???. (??????)

Aracınız
Arkadaslar üretim düşük fabrikada ve calısanlardan da sipariş verenler var detay vermeyeceğim. Su FC kasayı sırf vitesi yuzunden almadım FB7 ye devam. İlk arabam satamam zaten. Elinizdeki arabanızın kıymetini bilin bakım zamanından önce üç bes demeyin orijinal parca kullanmaya calısın olabildiğince.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Arkadaslar üretim düşük fabrikada ve calısanlardan da sipariş verenler var detay vermeyeceğim. Su FC kasayı sırf vitesi yuzunden almadım FB7 ye devam. İlk arabam satamam zaten. Elinizdeki arabanızın kıymetini bilin bakım zamanından önce üç bes demeyin orijinal parca kullanmaya calısın olabildiğince.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Fc5'e sırf cvt şanzıman yüzünden bende geçmiyordum ta ki makyajlı kasa da kulakçıklar gelince hocam. Gözümü karartıp aldım, manuel de iyi hoş fb7 deki şanzıman hissini veriyor hatta 2.viteste fb7'den daha güçlü bile hissettiriyor ama gel gelelim sürekli manuel modda kullanmıyoruz şanzıman gerçekten fb7'dekinin 6 ilerisi olsaymış dedirtiyor. Fb7'de arada kesici keyfi yapıyordum fc5 de ise gaza fazla basmak istemiyorum sakin sakin gitmeye teşvik ediyor cvt şanzıman.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
2 hafta önce martın son haftası için Sivas bayisine ön sipariş verdim, kapora gönderdim. Bulunduğum bölge olan mersin-adana çevresinde o zaman bile nisan ayına yazabiliriz dediler. az önce satış danışmanını aradım mart fiyatlarının pazartesi- salı belli olacağını ama şu an herhangi bir şey diyemeyeceğini söyledi. Bu süreçte fiyatla ilgili bilgi veren bayi olmadı. Şubat fiyatı 175 mart için bir şey söyleyemeyiz dedi hepsi.

Aracınız
Civic FD6 2010
2 hafta önce martın son haftası için Sivas bayisine ön sipariş verdim, kapora gönderdim. Bulunduğum bölge olan mersin-adana çevresinde o zaman bile nisan ayına yazabiliriz dediler. az önce satış danışmanını aradım mart fiyatlarının pazartesi- salı belli olacağını ama şu an herhangi bir şey diyemeyeceğini söyledi. Bu süreçte fiyatla ilgili bilgi veren bayi olmadı. Şubat fiyatı 175 mart için bir şey söyleyemeyiz dedi hepsi.

175’e mi aldınız, (kapora gönderip) yoksa aracın geleceği zamanki rakamdan mı?

Geri