Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FD6 2010
Sahibinden com sitesinde araç ilanlarına bakıyorum da 175500 olan araca 190 isteyen var. Açıklama kısmına yazlık ve kışlık paspas takımı var yazmış. Bu ekstra bir durum mu ? Vay anasına ne günlere kaldık

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yazmaya bir kısıtlama yok ki, isterse 300 bin yazsın; siz satılan rakama bakın. Forum üyesi olan birinin veya yakınının bu tür kaptırmatörlerin yivinden geçeceğini hiç sanmıyorum. Onlar, kendilerine kek arayan kaptırmatör tayfası, bunlara itibar eden olacağını sanmam. Bu arada kauçuk paspası hemen hemen her bayii hediye olarak veriyor diye biliyorum. (En azından geçen sene öyle idi, ücretsiz vermişlerdi, kauçuk paspas ve köpek balığı sırtını)

Arkadaşlar benim araç 2018 Eco executive, 27 binde boyasız değişensiz. Aracı satıp sıfır alayım diye düşündüm. Saçmamı olur bilemedim

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam ben 30 kasim da honda park a gittim sistemde arac fiyati 162bin tl ustune vip paket 2800 spor paket 2400 tl ekleniyordu ben 164800 liraya anlastim 800 tl kapora biraktim. Fakat spor paketi cikardim cunku icinde anten kapi alti cita spoiler on arka flaplar vardi yani disarida totelde 700 800 tlye alacaginiz malzeme idi ki o esnada nettende baktin 600 liraya bulmustum. Buyuzden vip paketi eklettim sadece seramic kaput koruma koltuk koruna motor koruma ve cam filmi yapildi. Spor pakette jant filan yok benim bildigim. Kisacasi 164800 bin liraya 30 kasim kapora verdim aralik 27 28 teslim ederiz demisler di ama mrv den dolayi ocak 2 de teslim aldim. Sadece mtv farki 300 lira para odedim extradan. Yani suan aracim 1300 km cektigim 60 bin liranin ikinci taksidini yni odedim ama sahibindene baktiginda fiyatlar harbiden ucmus. 180 bin 196 bin yazanlar var saka gibi.
Merhabalar bende istanbuldan 1.6 eco elegance modeli için kapora bırakmıstım. Bayi bugün aradım yarın belli olacak dedi. En son 181.500 den aşağı inmemişti. Spor paket zorunlu şeklinde satıyorlar.
Spor paketin dışında ekstra (kapı aydınlatması v.b) alanlar var mı?
Son olarak spor paket içeriğinde 17 inch jant görünüyor ancak bayide 16inch denmişti. Bilgisi olan var mı?
Teşekkürler,

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar benim araç 2018 Eco executive, 27 binde boyasız değişensiz. Aracı satıp sıfır alayım diye düşündüm. Saçmamı olur bilemedim

Yoo neden saçma olsun, bende 2019 model eco elegance aracımı sattım, 2020 sıfır makyajlı eco elegance aldım. İyiki almışım diyorum. Makyajlı kasa eskisine göre çok donanımlı.

Vavacars araca 168bin değerleme yaptı. Perşembe gidicem expertize kafama yatarsa veririm

Aracınız
Civic FC5 2018
Vavacars araca 168bin değerleme yaptı. Perşembe gidicem expertize kafama yatarsa veririm

2018 Eco exe ile 2020 eco exe arasında benim bildiğim kadarıyla donanımsal bir fark yok,şu şartlarda 20.000 gibi bir fark ile geçmeniz kârlı bir ticaret olmayacaktır diye düşünüyorum.Aracınızdan bir memnuniyetsizliğiniz yoksa degistirmemenizden yanayım.(size yeni ve ekstra şeyler vadetmiyor)

2018 Eco exe ile 2020 eco exe arasında benim bildiğim kadarıyla donanımsal bir fark yok,şu şartlarda 20.000 gibi bir fark ile geçmeniz kârlı bir ticaret olmayacaktır diye düşünüyorum.Aracınızdan bir memnuniyetsizliğiniz yoksa degistirmemenizden yanayım.(size yeni ve ekstra şeyler vadetmiyor)
Araçtan çok memnunum, sadece ben aracı 2. El aldım çok gidip geldim 0 mı alayım diye birazda o aklımda kaldı sanki. Elegans Eco ya geçersem 10 bin gibi bir fark olacak. Ama anahtarsız giriş ve anahtarsız çalıştırmadan feragat etmem gerek. Diğer donanımlar neredeyse aynı deri koltuk olmazsa olmaz değil. Kesin karar vermedim tabi bakalım nasıl olur. Birde tabi araç 2 yıl gençleşecek oda geçerli bir sebep olabilir.

Geri