Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Aynen hocam ben Elegance alacağım. @Ozanktkglu Executive alacakmış. Ondan dolayı ona zam yapılacakmış sanırım :/

Hocam arkadaş EXE diyor ama bir yanlış anlama yol değil mi ben mi yanlış anlıyorum siz ELEGANCE alıyorsunuz değil mi ?

@Ozanktkglu

Hürmetler

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bayi sahibi bir arkadaşımın söylediği kadarı ile, normal koşullarda her ay fabrika bayilere belirli bir sayida arac fatura ediyormuş. İster satabilsin ister satamasin. Liste fiyatlari üzerinden çok fazla bir kar marjlari yokmuş. Bayilerin asıl hedefi satis sonrasi hizmetten kar elde etmekmiş. Şimdi araçlar peynir ekmek gibi satıldığından, bayinin sirtindan stok ve finansman yükü kalkmış durumda. Bununla yetinmemek, Üzerine bir de aksesuar ekleyerek satmak ise benim gözümde kolonya firsatciligi ile ayni şey. Eğer şikayet etmek istiyorsaniz hepi topu 500 lira etmeyecek aksesuari 5000 liraya satan firsatcilari bimer cimer ticaret bakanlığı gibi kurumlara şikayet etmek japonyaya mail atmaktan daha etkili olacaktir. 175.500 liste fiyati olan araca aksesuar aldim diye 186.000 vermeyin rica ediyorum. Böyle devam ederse haziranda 200.000 e elegance eco bulamayiz.

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Daha iyi, bu ülke zamanında ekmeği bile karne ile aldı. Tabi ki o günler geri gelmesin ama; neyin ne olacağı da belli olmaz.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Bugün bayiden aradılar. Normalde haftaya teslim almayı planladığım aracın gelişinin ertelendiğini söylediler.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri