Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumun göstergesi bu

c972a8bd65d263bbedc6f9049d887d0a.jpg
4dcfd527853fc8b32136267f8ac5eb3f.jpg

Habertür'ten alıntıdır.

Bu habere göre Megan'ın özel durumunu saymazsak 6 aylık periyot için Civic %1 zam görmüş döviz bazında. Çok mu? Değil. Ama güzel ülkemin para birimi olan Türk Lirası o kadar değerlenmiş ki, anlatamam yani...
SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

honda diğer markalara göre az bile zamlanmış bence... TL olarak.

İyi akşamlar iyi bayramlar forumdaslar. Bayramdan sonra Civic elegance için sıraya gireceğim.sure önemli değil 4 5 ay da olsa bekleyebilirim 2. Aracımız var. İstanbul'da ikamet ediyorum. Hangi bayiye gitmemi tavsiye edersiniz.(opsiyon ekletmeyi zorunlu kılmayan bayi özellikle)

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Insallah 2. Dalga gelmez gelirse zaten araba fiyatlari degil hersey artar

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

290 bin vaka çıkıyor hergün,
6bin ölüm bildiriliyor.
bu dünyada 2.dalga değilde ne?
günde 1 milyon mu olması lazım.

zaten başladı sayılır, sadece ilk başladığı gibi olmayacak, herşey normal seyrinde devam edecek.
ölen ölür giden gider hesabı

Aracınız
Civic FC5 2019
İyi akşamlar iyi bayramlar forumdaslar. Bayramdan sonra Civic elegance için sıraya gireceğim.sure önemli değil 4 5 ay da olsa bekleyebilirim 2. Aracımız var. İstanbul'da ikamet ediyorum. Hangi bayiye gitmemi tavsiye edersiniz.(opsiyon ekletmeyi zorunlu kılmayan bayi özellikle)

Erzurum bayi zorunlu tutmuyor

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Honda Ağustos 2020'nin liste fiyatlarını açıklamış. Eco Elegance'ın fiyatı Temmuz'a göre aynı kalmış (196800), Executive'in fiyatı 2100 TL artmış.

Aracınız
Civic aracım yok
Honda Ağustos 2020'nin liste fiyatlarını açıklamış. Eco Elegance'ın fiyatı Temmuz'a göre aynı kalmış (196800), Executive'in fiyatı 2100 TL artmış.
Ankara bayilerin de ağustos teslim araçları yok zaten diğer şehirlerde de durum aynıdır diye düşünüyorum. Zamda bu yüzden gelmemiş olabilir.

İyi bayramlar,
Şubat ayının son haftası almaya karar verdiğinde Türkiye geneli bütün bayileri 1 günde aradım nişana gün veriyorlardı, birtek samsun bayisi biz ayın ilk günü satış yapıyoruz Martin ilk iş gününde görüşelim dedi, görüştüğümüz de verdikleri akseusarli fiyat diğer bayilerin verdiği fiyattan yüksek geldi almadım.
Sonuç Hergun en az 15 bayiyi aramaya devam ettim, 5 Mart'ta aradığım bir bayi 5 dakika önce bı aracın kredisi sorun yaşandı dedi ve ben hemen kapora yatırdım ve 27-28 Mart'ta teslim alacaktım, bu süreçte kendi aracimi erken satınca bayiye daha erken teslim edecekleri araç olursa alayım para hazır dedim, yine bı aracin kredisinde sorun olunca benim araçla yer değişti ve 12 Mart'ta aracı teslim aldım.

Çok yazdım ama demem o ki 4-5 ay beklenmez, bence Hergun bayileri arayın.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben İstanbul Üsküdar'da ayışığı bayisinden aldım,Haziran başı fiyat sormuştum 192500 idi ,hata edip almamıştım,sonra temmuzda almaya karar verdim,196.800 ama mecburi aksesuara döndüler ☹️ toplamda 207.000 e geldi bana! Tek şansım 5.ooo lira kapora bıraktım ve 4 gün sonra aradılar boşa çıkan araç var diye☺️ yoksa eylüle kadar bekleyecektim.

İyi akşamlar. Bugün İstanbul'da 3 bayi dolaştım.honda Eco elegance otomatik lpgli için;
Cifkurtlar: Kasım aralik gibi teslim artı Gold paket gibi birşey ekliyorlar fiyat 205 bin
Honda cem: ne tarih ne fiyat verdiler ara ara uğrayın bilgi alın dediler.
Honda park: Ekim gibi teslim sport paket opsiyonuyla 204 bin TL artı 3 bin TL 2 bakım parasını peşin alma (10bin ve 20 bin bakımı) artı kaskoyuda Honda parktan yaptırmak şartı ile

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu işe artik bir el atmalari gerek bende marmaradan alıcam eylül diyorlar bakalim onlarda aksesuar yok birde oraya sorun isterseniz.

İyi akşamlar. Bugün İstanbul'da 3 bayi dolaştım.honda Eco elegance otomatik lpgli için;
Cifkurtlar: Kasım aralik gibi teslim artı Gold paket gibi birşey ekliyorlar fiyat 205 bin
Honda cem: ne tarih ne fiyat verdiler ara ara uğrayın bilgi alın dediler.
Honda park: Ekim gibi teslim sport paket opsiyonuyla 204 bin TL artı 3 bin TL 2 bakım parasını peşin alma (10bin ve 20 bin bakımı) artı kaskoyuda Honda parktan yaptırmak şartı ile

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri