Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
Ekli dosyayı görüntüle 265936 super olan bu birader. Kar amaclı aldım ama sahinde de selektör yedim 10 tl benzinde yaktım tercih meselesi gaz icin arac almam ben kimse beni günümüz fiyatlamdırnasında 300 bine sahin arkasında gas kuyruguna sokamaz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şahinden selektör yediyseniz sizde bir sıkıntı var demektir araç kullanma tekniklerinizi tekrar bir gözden geçirmenizde fayda var :) Bende de 2019 Makyajlı Eco Elegance var gayet memnunum aracımdan. Evet bazen ani hızlanmalarda yeteri kadar tepki vermediği gerçek bunu kullanan herkes biliyor fakat bizim yarışla vs. işimiz yok. 450 km yolu 160 tl ye gittim İstanbul - Ankara lpg ile ortalama hızımda 130 km 200 de bastığım oldu Allah bereket versin devir ekonomi devri "HONDA HAYAT ONDA" bize göre en iyi arabadır size göre değilse ne işiniz var burada?

Aracınız
Civic aracım yok
Ankara Efe Aksesuarlı son 328 fiyat verdi satış danışmanı. Fakat detayları sormadım aksesuar içeriği nedir diye .
Ekim ayında da yeni kasa honda geliceğini ortalama fiyat 350 civarı olur dediler. Yeni kasanın Turbo ve lpg li olacağı bilgisini de verdi HB kasa gelmicekmiş .

Aracınız
Civic FC5 2019
Ankara Efe Aksesuarlı son 328 fiyat verdi satış danışmanı. Fakat detayları sormadım aksesuar içeriği nedir diye .
Ekim ayında da yeni kasa honda geliceğini ortalama fiyat 350 civarı olur dediler. Yeni kasanın Turbo ve lpg li olacağı bilgisini de verdi HB kasa gelmicekmiş .
Elegance fiyatı o sanırım exe için 340 bin tl dendi indirimde yok

Aracınız
Civic aracım yok
Elegance fiyatı o sanırım exe için 340 bin tl dendi indirimde yok
Evet elegance fiyatı . Kusura bakmayın atlamışım . Aslında tam sağlıklı bilgi veremedim. Bakıma sokmuştum arabayı birazda yoğundular . Bende detaylara giremedim. Yoğunlukda hep engelli rapor satışlarındanmış . Normal satışlarının durağan olduğunu belirtti.

Geri