Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

Aracınız
Civic FC5 2020
Ahlaksızlığa, etiksizliğe, sahtekarlığa durmak yok yola devam demişler.... Bayilerden nefret ediyorum.
Ben bayinin aksesuar zorunluğuna karşı değilim onlarıda savunmuyorum hukuksuz ve vergi kaçırma

şuçlu bizim halkımız ve anlamsızca olan ÖTV oranlarındaki açıklık alma kardeşim niye alıyorsunuz çünkü ben almasam başkası alacak benden ondan 280 e alacağım kendimize ettiğimizi kimseye etmiyoruz vatandaşlar birbirine güvenmiyor ki

bayi bu aksesuarları yapmasa halk bayiden %50 ÖTV ile alacak ikinci elde %80 ötvli gibi satacak halk yapmasa galerici yapacak yani birisi gelip bunları yapacak bunu bence bu oranların araları kapatılmalı

bayide haklı ben sana 230 dan vereyim sen git 270 sat sonra gel ben sana tekrar 230 dan vereyim bunu

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar
Listede 229 olan city malum sarı sitede en düşük exesi 247 binden başlıyor bazı bayiler henüz gelmedi diyor anlaşılan gene galericilere bastılar aracı bu Honda’nın satış politikasıyla kendi ayağına sıkacak yeni FE kasada bunu yapmazlar inşallah

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar
Listede 229 olan city malum sarı sitede en düşük exesi 247 binden başlıyor bazı bayiler henüz gelmedi diyor anlaşılan gene galericilere bastılar aracı bu Honda’nın satış politikasıyla kendi ayağına sıkacak yeni FE kasada bunu yapmazlar inşallah

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen başkan, şerefsizlik bitmez bizim ülkemizde

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Youtube’da bu videouyu izledim ve diyecek birşey bulamıyorum, yorumsuz…

Eyvah ki ne eyvah! Araçlar bilerek konulmuş gibi duruyor. Uzun süre duracak gibide park edilmiş. Yenide değil hepsinin üstünde bir karış toz var. Gelde burada iyi niyet ara!

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Eyvah ki ne eyvah! Araçlar bilerek konulmuş gibi duruyor. Uzun süre duracak gibide park edilmiş. Yenide değil hepsinin üstünde bir karış toz var. Gelde burada iyi niyet ara!
Hocam bence ne söylesek eksik kalır, bu görüntüler için nasıl bir açıklama yapılacak cidden merak ediyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Youtube’da bu videouyu izledim ve diyecek birşey bulamıyorum, yorumsuz…

Toplumsal olarak milletçe ahlaki çöküntü yaşıyoruz. Şu tablo resmen kahpeliğin tablosu. Muhtemelen ekimin ilk haftası %80 ötv dilimine gireceği için tüm araçları neredeyse bilerek elegance stoklamışlar.. asla düzelmez bizim milletimiz. Yazık gerçekten yazık. Tiksiniyorum artık böyle zihniyetli esnaflardan.

Geri