Bayiden FC5 İç Aydınlatma Paketi (Aksesuar)

İyi akşamlar dostlar, bayiden Civic Elegance Dizel aldım cumartesi almaya gidiyorum. Bayide fiyatı 3.600tl olan iç aydınlatma paketi var, indirimle 3.000 tl ye veriyor. Dışarıda çok daha uyguna yapılır ama elektronik bölümü garanti dışında kalır. Bu aksesuarı alan var mı, foto paylaşabilir mi, nette resimler var ama sonradan yapılanların hepsi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ProstoHonda Serviste yaptıranı hiç duymadım, Sadece montaj yapılan yerler garanti dışı kalır tüm elektrik veya elektronik kısımlar garanti dışı kalması söz konusu olamaz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
3000 tl edebilecek bir aksesuar olduğu bence çok tartışmalı :unsure: Ben tercih etmezdim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Satış danışmanı elektronik bölümle ilgili olduğu için, tüm elektronik garantisi devre dışı kalır dedi.

Bence satış danışmanı satış yapmak için bunu söylüyor, tercih sizin. Satış danışmanın yorumuna göre bu forumda ki bir çok kişinin aracı garanti dışı ;)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Satış danışmanı elektronik bölümle ilgili olduğu için, tüm elektronik garantisi devre dışı kalır dedi.
O satış danışmanına ne gibi elektronik devre dışı kalıyor bana servisten usta çağır anlat demek lazım. Aracın beyni yada sensörlerimi etkileniyor? @NoFeaR 'a katılıyorum (y) Satmak için olayı abartıyor.

Ambiyans paketi n11 den 550 liraya aldım. Vites konsolunun alt yanlarındaki ledleri kendim taktım. Işığını vitesin yanındaki yanlış hatırlamıyorsam autohold düğmesinden aldım. Sökmesi takması 20 dakika sürmedi.
Ayrıca ayak aydınlatma ve kapı açma kolları için de aydınlatma var. Kabloları döşemek lazım . Çok üşendim yapmadım ama öyle arabada garantiyi bozacak şeyler değil, en fazla sigorta atar. ayak aydınlatma ve kapı ışıklarını oto elektrikçi 30 liraya halleder.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben serviste yaptirdim bu isi inanin o paraya degicek bi alsesuar degil hicbir sekilde ayari yok orjinal olsun dedik ama inanin hicbir espirisi yok o yuzden pedal bolumlerini servisin sokmesini talep edip yerine baaka aksesuar aldim

Geri