Civic FC5 Benzin çekerken hortumu kilitledi acil yardım

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba fc5 den aracımdan benzin çekerken plastik bir akşam var pompa giriş çıkışı için fakat içeri hortum saldığımız zaman onuda geçtikten sonra hortumu kilitleyen bir mekanizma var hırsızlık için anladığım kadarıyla bunu nasıl açabilirim hortumu kilitledi ve ne ileri ne geri gidiyor sıkıştırıp kaldı kitapçıkta bu konu üstüne bir şey bulamadım aracımı çalıştırdım fakat bırakmadı hortumu yardımlarınız arkadaşlar

Aracınız
Civic FC5 2020
İlk defa böyle bir şey duydum.
Kolay gelsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim hocam Honda yol yardımı aradım bi ustaya bağladılar aç kapa dedi arabayı yaptık olmadı yarın servise gelin bakalım dediler ücret çıkabilir de dedi bu arada oğlumun sınıf arkadaşı sanayide tamirci babası olan arkadaşı geldi aklına aradık abi bir torna vida ile hafif kastır dedi ve oldu hallettik servise gitsek 200-500 arası yazardı diye düşünüyorum
durum halloldu anlayacağınız iki kademe kapak var bilginiz olsun

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkür ederim hocam Honda yol yardımı aradım bi ustaya bağladılar aç kapa dedi arabayı yaptık olmadı yarın servise gelin bakalım dediler ücret çıkabilir de dedi bu arada oğlumun sınıf arkadaşı sanayide tamirci babası olan arkadaşı geldi aklına aradık abi bir torna vida ile hafif kastır dedi ve oldu hallettik servise gitsek 200-500 arası yazardı diye düşünüyorum
Geçmiş olsun hocam. Ucuz atlatmışsınız. Hortumla benzin çekme işi eskiden vardı. Şimdi bunun önüne geçmek için tedbir alıyorlar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019

Sayenizde bize de tecrübe oldu.
Geçmiş olsun tekrar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri