Bir fc5 de benden olsun :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar ,

İlk Honda’m :) hastalık işi buu.. Sizlerle paylaşmak istedim.

Herkese kazasız belasız sürüşler. Nazar değmesin Hondalara :)

Ekli dosyayı görüntüle 252384Ekli dosyayı görüntüle 252385Ekli dosyayı görüntüle 252386Ekli dosyayı görüntüle 252387Ekli dosyayı görüntüle 252388
Kazasız belasız binmek nasip etsin hayirli olsun on sisleri taktırmışsıniz fakat sol ön sis farın takıldigı siyah plastiklerin ic kısımları delikmi değilse eger ön sis farın arka kısmında cvt sanzımanin sogutucusu var soğutma görevi görmez sanzimanda sikinti yasarsiniz bilginize

Aracınız
Civic FC5 2018
Kazasız belasız binmek nasip etsin hayirli olsun on sisleri taktırmışsıniz fakat sol ön sis farın takıldigı siyah plastiklerin ic kısımları delikmi değilse eger ön sis farın arka kısmında cvt sanzımanin sogutucusu var soğutma görevi görmez sanzimanda sikinti yasarsiniz bilginize
BU ŞEKİLDE DELIERIN AÇIK OLMASI LAZIM
images.jpeg

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ilk defa sizden duyuyorum bunu. Simdi sorum su tamponda sanziman sogutucusunun isi ne ? Diger sorum boyle bir sey varsa servis bunu niye taksin ? Siz bunu nerden ogrendiniz ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FC5 2018
Kayhan bey youtubede bir video vardı orda izlemiştim gosteriyordu size gondermek icin baktim fakat bulamadim bulur bulmaz gonderecegim mutlaka orjinallerinede bakarsaniz eger sag tarafın delikleri kapalı sol tarafın açıktir bende sirf bu yuzden ön taraflara taktırmadım fakat takdir sizin tabiki bilginiz olsun diye söyledim

Aracınız
Civic FC5 2018
Kayhan bey youtubede bir video vardı orda izlemiştim gosteriyordu size gondermek icin baktim fakat bulamadim bulur bulmaz gonderecegim mutlaka orjinallerinede bakarsaniz eger sag tarafın delikleri kapalı sol tarafın açıktir bende sirf bu yuzden ön taraflara taktırmadım fakat takdir sizin tabiki bilginiz olsun diye söyledim
Geçen arkadaşlar dalga geçiyordu benim araç için malzemeden çalmışlar diye :D gerçekten çok mantıklı bir açıklama sağolun.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Mesajımı verdiğime göre, sis farı muhabbetini bölmeden aradan çekilebilirim. :)

Geri