Bir insan böyle bir şeyi neden yapar ki?

Aracınız
Civic FD6 2010
252392

Eski araçları olan arkadaşlarım pasta ve bez verdiler elime dediler yedir yedir düzelir %40 oranında iyileşme sağladım kendi elimle kaportacı lara para bayılmak yada aracıma boya sokmak istemiyorum fikirlerinize açığım
En son aldığı hal
252393
Yanıltmasın çizik duruyor çektiğim açıdan görünmemiş sadece üstadlar

Aracınız
Civic FD6 2010
Geçmiş olsun hocam. Nefes alması zarar olan mahlukatlari anlamak cidden çok zor. Fesatlık diye düşünüyorum araba çizme olayını. Rötuş kalemleri falan var işe yarar belki. Bı araştır istersen.

Aracınız
Civic FD6 2010
Geçmiş olsun hocam. Nefes alması zarar olan mahlukatlari anlamak cidden çok zor. Fesatlık diye düşünüyorum araba çizme olayını. Rötuş kalemleri falan var işe yarar belki. Bı araştır istersen.
Sağol hocam orucunda ber bereket kalmadı sabah 8 de işe giderken fark ettim hala sövüyorum kalem olayını araştırıcam ben rötuş olayını sprey biliyor dum sağa sola boya kaçmasını istemiyor dum rötuş kalemi diye araştıyorum hemen

Aracınız
Civic FD6 2010
Sağol hocam orucunda ber bereket kalmadı sabah 8 de işe giderken fark ettim hala sövüyorum kalem olayını araştırıcam ben rötuş olayını sprey biliyor dum sağa sola boya kaçmasını istemiyor dum rötuş kalemi diye araştıyorum hemen

Sprey olursa dışına bordür çekersin hocam bantla. Derin mi çizikler?

Aracınız
Civic FD6 2010
Sprey olursa dışına bordür çekersin hocam bantla. Derin mi çizikler?
Pasta cila kurtarmaz diyorlar hocam sac görünmüyor fakat tecrübeli arkadaşlar macun ve boya öneriyor kaportacı da öyle
Bordür den kasıt istenmeyen yere bıya gitmesin diye koruma demek sanırım
Vallahi kız arkadaşımdan çok ilgilendiğim arabadan soğdum Bi ara jetta ile takasa girecek tim zor tuttular Honda daha iyi Honda dan inilip jettaya binilmez vs dediler o derede morel bozucu bir durum rabbim kimseye yaşatmasın beterinden de korusun

Aracınız
Civic FD6 2010
Pasta cila kurtarmaz diyorlar hocam sac görünmüyor fakat tecrübeli arkadaşlar macun ve boya öneriyor kaportacı da öyle
Bordür den kasıt istenmeyen yere bıya gitmesin diye koruma demek sanırım
Vallahi kız arkadaşımdan çok ilgilendiğim arabadan soğdum Bi ara jetta ile takasa girecek tim zor tuttular Honda daha iyi Honda dan inilip jettaya binilmez vs dediler o derede morel bozucu bir durum rabbim kimseye yaşatmasın beterinden de korusun

Evet bordür tam da anladığın gibi hocam. Macun önerdilerse biraz derin sanırım. Rötuş kurtarmaz o zaman onu. Göze batması için işe yarar rötuş.

Aracınız
Civic FD6 2010
Su tutup tutup bezle pasta deniyorum sabahtan beri okuyanlar der belki açlıktan ölen insanlar var ne şartta olanlar var helejş ben askerim ama gerçekten değer verdiğin sevdiğin arabada böyle bir şeyi sana layık gören insanlar üzücü biliyorum Max 300 liradır bana zararı Allah beterinden korusun ama üzücü bir şey işte...

Aracınız
Civic FD6 2010
Su tutup tutup bezle pasta deniyorum sabahtan beri okuyanlar der belki açlıktan ölen insanlar var ne şartta olanlar var helejş ben askerim ama gerçekten değer verdiğin sevdiğin arabada böyle bir şeyi sana layık gören insanlar üzücü biliyorum Max 300 liradır bana zararı Allah beterinden korusun ama üzücü bir şey işte...

Bi amacı olsa gene anlayacam. Ama zibidinin birinin şeref yoksunluğu yüzünden canının sıkılması insanı üzüyor. İşinin ehli biri basit yollu çözer belki. Hemen yaptırma. İyicene bi araştır hocam. OtoKinglere falan bi sor.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bi amacı olsa gene anlayacam. Ama zibidinin birinin şeref yoksunluğu yüzünden canının sıkılması insanı üzüyor. İşinin ehli biri basit yollu çözer belki. Hemen yaptırma. İyicene bi araştır hocam. OtoKinglere falan bi sor.
Eyvallah hocam baştacısın Java daki bilgini arabanda da konuşturuyorsun maşallah Sağolasın

Cizikler tirnaga takiliyorsa rotustan baska secenek maalesef yok, devaminda polisaj gerekir. Derin ciziklerde sprey boya ile hic ugrasmayin, ise yaramaz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri