Bir insan böyle bir şeyi neden yapar ki?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Geçmiş olsun:( insan neden dediniz ki? Hayvandan onu ayıran şeyi beyni onu da kullanmıyor ayrı bir sınıfa koymak lazım bunları. Hayvana da haksızlık etmek istemiyorum faydaları var en azından.

Aracınız
Civic FD6 2008
Bunları yapanlardan ne vatana nede millete fayda olur.Bunlar insana benzeyen mahluklar.
Benim arabamıda çizmişti bu mahluklar,hemde daha 2 günlüktü.
Bunların hiçbir zaman nesli tükenmeyecek kesin.

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Emreeren Geçmiş olsun, verniği yemeden pasta ile düzeltebildiğiniz kadar düzeltmeye çalışın kalan yerlere de rötuş.

Turbey

0
Aracınız
Ben agzimi bozacam O.ç.oldugu icin yapmistir.Baska neden yok ayni sey benimde basima geldi simdiki aracimi aldigimin ertesi gunu sag arka kapiyi metali gorunceye kadar çizmis adi serefsiz

Aracınız
Civic FD6 2010
İyiki tavanı çizmiyorlar, bu kadarla geçmiş olsun. Bunu yapan şerefsizler hep vardı, bu gidişle hepte olacak (bir arkadaşın başına gelmişti, sitenin güvenlik kamerasından bulmuştu yapanı, tüm maddi ve manevi tazminatı fazlasıyla almıştı)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Hepinizle aynı düşünceler içerisinde yim insan dediğim için özür dilerim boş bulundum kameraları inceliyorum fark ettiğim sabahtan beri her boş kaldığımda henüz bişe tespit edemedim etsem silahı dayarım herhalde kafasına tutar nezarete kendim götürür atarım rütbeli yim burda emniyetin komplesi arkadaşlarımız fakat henüz bişe tespit edemedim...

Aracınız
Civic FD6 2010
Haklı iken, mağdur durumuna düşmeyin. Eğer kamera görüntüsüne ulaşırsanız (ki umarım ulaşırsınız) asliye ceza mahkemesi gerekeni yapacaktır. (Zararınızın fazlasını alırsınız, burda yaşanan olaydan biliyorum) Burada, 657 den bahsedip, sizinde bildiklerinizi tekrar etmek gibi bir niyetim yok. Umarım o ..... yı, bulursunuz ve umarım, olayın tekrarı cereyan etmez.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri