Bizler Honda’dan İşte Böyle Güzel Haberler Bekliyoruz

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Tr fabrikasının kapatılması üzmüştü bizleri, geçen hafta da Rusya dan çekilme haberi üzdü. Biz Honda’yı hep güzel haberlerle duymak istiyoruz. İşte onlardan biri;

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda'nın kendini elektrikli araçlara geçiş sürecine adapte etmek için agresif bir yol izlediğini düşünüyorum.
Avrupa satışları da uzun süredir düşük seyrediyordu, AB-Japonya gümrük anlaşması sonrası da Türkiye ve İngiltere Fabrikalarına yatırım yapmak yerine Japonya'daki fabrikalarına yönelmeyi tercih ettiler.
Umarım ilerleyen dönemlerde Mazda'nın Türkiye'de yaptığı hatalar gibi ülkemiz piyasasını 2.plana atmazlar.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Filtre iyiymiş. Ona göre fiyatı da olur tabi. Havayı içeride dolaştırırsan iyi filtreler. Dışarıdan virüsü vs. almaz zaten de.

Ucuz yollu biz de maskelerle sarsak falan olmaz mı şimdi bizim polen filtresini. Şu maske kumaşından vs. bi ayarlasalar üreticilerimiz :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Filtre iyiymiş. Ona göre fiyatı da olur tabi. Havayı içeride dolaştırırsan iyi filtreler. Dışarıdan virüsü vs. almaz zaten de.

Ucuz yollu biz de maskelerle sarsak falan olmaz mı şimdi bizim polen filtresini. Şu maske kumaşından vs. bi ayarlasalar üreticilerimiz :)
Hocam bunu covid ilk çıktığımda bende düşünmüştüm :D
Ama N95 maskeler dış ortamdaki tozları da ciddi oranda filtreliyor, onun kumaşından bir parçayı normal filtrenin üstüne koysanız bile muhtemelen 1 haftada toz dolu hale gelip kendi bir toz katmanı olmaya başlayacaktır :)
Ayrıca havanın araç içine girişini de ciddi derecede azaltacaktır. Bu açıdan ucuz yollu uygulamalar bana pek uygulanabilir gelmedi.
Ayrıca Amerika’da bizim FB7lere de uyan HEPA filtre özelliğine sahip Bosch’un kabin filtreleri var ancak kullanıcılar fanın düşük kademelerde zayıf kalmasına neden olmasından şikayetçiler diye hatırlıyorum :)

Geri