Black Edition 2015 Kasım ayı çıkışlı 38,750km ek donanımlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

methyn

0
Aracınız
2015 Kasım ayı trafik çıkışlı kazasız, boyasız, tramersiz ekstralı sınırlı sayıda üretimi yapılan CİVİC BLACK EDİTİON

● Aracımın ikinci sahibiyim ve araç Mutluhan Honda bayisinden alınmıştır.
● Aracın bütün bakımları Mutluhan Honda tarafından düzenli olarak eksiksiz olarak yapılmıştır.
● Bütün servis dökümleri mevcuttur. Şanzıman bakımı ve senelik bakımı yeni yapılmıştır. Alacak kişi gönül rahatlığı ile kullanabilir.

ARACIM TAMAMEN İHTİYAÇTAN ACİL SATILIKTIR.
Uzun süre keyifle binilebilecek güncel donanımlara sahip bir araçtır. Ek donanımlar titizlikle seçilerek uygulanmıştır.

STANDART HARİCİ EK İÇ DONANIMLAR
● Android 9 navigasyon cihazı (Araç ile ilgili bütün verileri takip edebileceğiniz bluetooth bağlantısı mevcuttur.)
● Özel deri görünümlü kolay temizlenebilir 3d paspas (orijinal paspasları mevcuttur)
● Deri vites ve el freni kaplaması
● Ek Usb şarj girişi
● Ön konsol yansıma önleyici koruyucu

EK DIŞ DONANIMLAR
● 17'' Jant 225/45/R17 Michelin Pilot Sport 4 lastik
● 3.5cm Eibach Yay (Orijinal yayları mevcuttur)

● Siyah Egzost çıkışı
● LED ayna ve sis farı çerçevesi (sis farı led çerçevelerin yedekleri mevcuttur)
● Yönetmeliğe uygun sürücü tarafı düşük koyulukta cam filmi

● Ek dış aksesuarlar
● Dikiz aynası difüzörü
● Arka cam üstü spoiler

● Vtec Logosu ve film kaplama stoplar
● Mugen cam rüzgarlığı
● Orijinal Honda kapı koruma çıtaları

NOT: Aracıma her türlü kefilim.

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    306.1 KB · Görüntüleme: 83
  • 02.jpg
    02.jpg
    267.7 KB · Görüntüleme: 86
  • 03.jpg
    03.jpg
    277.9 KB · Görüntüleme: 84
  • 04.jpg
    04.jpg
    204.6 KB · Görüntüleme: 85
  • 05.jpg
    05.jpg
    181.6 KB · Görüntüleme: 84
  • 06.jpg
    06.jpg
    223.4 KB · Görüntüleme: 81
  • 07.jpg
    07.jpg
    281.3 KB · Görüntüleme: 79
  • 08.jpg
    08.jpg
    281.4 KB · Görüntüleme: 80
  • 09.jpg
    09.jpg
    344.4 KB · Görüntüleme: 83
  • 10.jpg
    10.jpg
    300.9 KB · Görüntüleme: 81
  • 11.jpg
    11.jpg
    262.5 KB · Görüntüleme: 77
  • 12.jpg
    12.jpg
    266.4 KB · Görüntüleme: 82
  • 13.jpg
    13.jpg
    298.9 KB · Görüntüleme: 86
Moderatörün son düzenlenenleri:

methyn

0
Aracınız
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...srafsiz-hatasiz-black-edition-992120875/detay

İlk kez aracımı satıyorum. Esasında satmak zorunda kalıyorum. Fiyat konusunda farklı sitelerdeki ilanları inceledim satış ile ilgilenen kişiler ile konuştum. Bu konu ile ilgili yorumlarınızı beklerim. Ek donanımları uzun süre kullanacağımı düşünerek yapmıştım. O yüzden çok titizlikle seçildi ve uygulandı.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
maşallah araç temiz hocam ama üstündeki aksesuarları bugun 10-12 bine halledebilirsin o yuzden sahsen fiyata öyle aman aman etki etmezki bugun 2017-2018 fc5 veya rs leri 400 binden baslayan fiyatlarla temizleri hatasıza yakınları bulunabiliyor. eger satışısınız acilse fiyatınızı gözden geçirin derim. hayırlı satıslar

Fiat cok yüksek fc5 alınır bu fiyatlara zaten para yok çoğu insanda 7 yaşında eski kasaya 400 vermezler acilse dusurmeni salık veririm uzun süre satılmaz bu fiata

methyn

0
Aracınız
Teşekkürler. Sizce gerçekten ne kadar olmalı fiyat?
450-420 civarında satışa çıkaranları görünce bir kaç kişiye de sorunca bu fiyat uygun olabilir diye düşünmüştüm.

Aracınız
Cok ihtiyaciniz yoksa bence satmamalisiniz arabanizi. Daha iyisini 400 bine bile alamazsiniz su an. Ne oldugu belli degil 2. Elin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

methyn

0
Aracınız
Cok ihtiyaciniz yoksa bence satmamalisiniz arabanizi. Daha iyisini 400 bine bile alamazsiniz su an. Ne oldugu belli degil 2. Elin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok haklısınız 14.000km'de almıştım aracımı ve bu kasayı çok seviyorum. Uzun süre kullanacağımı düşünerek hiçbir masraftan kaçınmadım. Yeni kasalara da pek ısınamadım. Ama malesef üzülerek satmak zorundayım.

akif

0
Aracınız
Arabanız gerçekten güzelmiş düşük km'li, servis bakımlı aramakla zor bulunacak bir araç ama satış için çok zor bir dönem hocam kredi faizleri yüksek araç fiyatları şişti. Satış için en yüksek fiyatı vavacars veriyor, bireysel alım için arayan soran bile olmuyor demişti arkadaş. İlla ki satmanız gerekiyorsa kurumsal firmalardan teklif alın, Allah yardımcınız olsun inşallah mutlu olacağınız rakama satar sınız aracınızı.

methyn

0
Aracınız
Arabanız gerçekten güzelmiş düşük km'li, servis bakımlı aramakla zor bulunacak bir araç ama satış için çok zor bir dönem hocam kredi faizleri yüksek araç fiyatları şişti. Satış için en yüksek fiyatı vavacars veriyor, bireysel alım için arayan soran bile olmuyor demişti arkadaş. İlla ki satmanız gerekiyorsa kurumsal firmalardan teklif alın, Allah yardımcınız olsun inşallah mutlu olacağınız rakama satar sınız aracınızı.
Teşekkürler güzel dilekleriniz için. Gerçekten zor bir dönem belirttiğiniz gibi olmazsa diğer firmalar ile görüşeceğim. Umarım bir sonuç alırım.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Hayırlı satışlar olsun, fiyat yüksek, sahibindende yazılanlara bakarak araç satmak şuan mantıksız, bazen sırf eğlencesine veya gıcıklığına ilan açanlar, arabası olmadığı halde satılık araç koyanlar var, bana göre FB7=280-350 --- FC5=350-450 arası eder, fiyat farklılıkları model yılı, renk, km, paket, boya değişen durumuna göre en düşüğüne veya en yükseğine çıkabilir, şahsi fikrimdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri