BlackRS_fc1

Gecmis olsun. O bolgede sadece kablo baglantisi ve sensorler var kardesim. Lambaların yanıyorsa sıkıntı yok. Arkasına yaklaşıp sensorleri de kontrol edebilirsin. Ama sıkıntı olsa bile maliyetli seyler olmasa bile insanın canını sıkıyor. Kolay degil, 150bin lira para verip alıyoruz yola bırakıyoruz. Her gün birileri gelip azar azar alıyor sonra. :( Hepimizde durum aynı.

2019 ExecutiveEco

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
@RS23 öncelikle geçmiş olsun, görünce çok üzüldüm. Çok büyük birşey olmaması iyi tabi ama böyle üzerine titrenen bir araç için kötü bir olay. Umarım yapan mahluk bir şekilde tespit edilir.

Teşekkür ederim hocam. Allah beterinden korusun tabi ki ama can sıkıyor. İnşallah bulunur.

Artık paranoyak oldum. Yapan araç beyaz Toyota Auristi. Yolda giderken geçen aurislerin sağ tamponuna falan bakıyorum bu mu çarpmıştı acaba falan diye :(

Gecmis olsun. O bolgede sadece kablo baglantisi ve sensorler var kardesim. Lambaların yanıyorsa sıkıntı yok. Arkasına yaklaşıp sensorleri de kontrol edebilirsin. Ama sıkıntı olsa bile maliyetli seyler olmasa bile insanın canını sıkıyor. Kolay degil, 150bin lira para verip alıyoruz yola bırakıyoruz. Her gün birileri gelip azar azar alıyor sonra. :( Hepimizde durum aynı.

2019 ExecutiveEco
Teşekkür ederim. Hiç birimizin baş
Park sensörlerinde genel bir sorun var 40k bakımında göstereceğim onları da. Aktif edince ekranda sistemi kontrol edin falan gibi bir uyarı veriyor. Daha hiç sensörlerin sesini duymadım :D

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@gkhnbkkl Geçmiş olsun, benzer durumu iki hafta önce ben yaşadım apartman önünde şoför kapısını göçertip kaçmışlar, güvenlik kamerası kayıtlarını izledim aracın plakasını aldım sonrasında trafik polisini aradım. Hasar büyük değildi açıkçası çokta fazla umudum yoktu, polisler sağ olsun plakadan araç sahibine ulaşıp beni telefon ile görüştürdüler. Araç sahibi rent a car çıktı siz aracı yaptırın parası neyse biz karşılarız dediler bende Autoking e boyası göçük düzelmeye verdim 150 TL masraf çıktı araç sahibi parayı gönderdi.

Sizin hasar için sadece tampon local boyansa yeter, içeride hasar olacağını düşünmüyorum en fazla braket kırılırdı tampon birleşim yeri düzgün gözüküyor orada da muhtemelen problem yoktur.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
@gkhnbkkl Geçmiş olsun, benzer durumu iki hafta önce ben yaşadım apartman önünde şoför kapısını göçertip kaçmışlar, güvenlik kamerası kayıtlarını izledim aracın plakasını aldım sonrasında trafik polisini aradım. Hasar büyük değildi açıkçası çokta fazla umudum yoktu, polisler sağ olsun plakadan araç sahibine ulaşıp beni telefon ile görüştürdüler. Araç sahibi rent a car çıktı siz aracı yaptırın parası neyse biz karşılarız dediler bende Autoking e boyası göçük düzelmeye verdim 150 TL masraf çıktı araç sahibi parayı gönderdi.

Sizin hasar için sadece tampon local boyansa yeter, içeride hasar olacağını düşünmüyorum en fazla braket kırılırdı tampon birleşim yeri düzgün gözüküyor orada da muhtemelen problem yoktur.
Size de çok geçmiş olsun.
İyi bari sizin polisler yardımcı olmuşlar. Bende autokinge yaptıracağım. Kaskonun mini onarımı için biraz büyük sanırım ücretli yaparlar benim tamponu.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Hocam geçmiş olsun :( Ben dikkat etmedim yada yada hiç haber etmediniz olayı :unsure:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@gkhnbkkl Teşekkür ederim, evet mini onarım dışı gözüküyor Autoking e mini onarım hakkı+para teklif ederek cebinizden çok para çıkmadan çözebilirsiniz.

@m2hamid Teşekkür ederim, hızlı şekilde çözdüğüm için paylaşmayı unutmuşum konusu açılınca aklıma geldi :)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar Merhaba,

Uzun zamandır araçta bir değişiklik yapmıyordum. Bunun sonucu da da büyük bir değişimle bitti :rolleyes: :unsure:

Hafta sonu 40k bakımı için İzmir'e gittiğimde sabah 8 den akşam 8 e kadar honda servislerinde takıldım ve hem keyifli hem yorucuydu :D

Önce Terakki servisinde forumumuza özel yapılan bakım indirimiyle bakımımızı yaptık. Öğleden sonra da büyük değişim için Çamkıran Honda bünyesinde bulunan ve montajını çamkıran servisindeki ustaların yaptığı Çamkıran Garajdaydım.

Neyse lafı çok uzatmayayım. Her iki servisteki ilgi alaka ikili ilişkiler bilgi ve bilgi aktarımı vs. her konuda memnun ayrıldım.

Sizlere de şöyle bir öncesi sonrası fotoğrafı hazırladım. Benim içime çok sindi ve bütün gün ağzım kulaklarımda gezdim. Arabama bir kez daha aşık oldum :love:

Herkese iyi forumlar.

KOLAJ_ARKA.jpgKOLAJ_ÖN.jpg

Arkadaşlar Merhaba,

Uzun zamandır araçta bir değişiklik yapmıyordum. Bunun sonucu da da büyük bir değişimle bitti :rolleyes: :unsure:

Hafta sonu 40k bakımı için İzmir'e gittiğimde sabah 8 den akşam 8 e kadar honda servislerinde takıldım ve hem keyifli hem yorucuydu :D

Önce Terakki servisinde forumumuza özel yapılan bakım indirimiyle bakımımızı yaptık. Öğleden sonra da büyük değişim için Çamkıran Honda bünyesinde bulunan ve montajını çamkıran servisindeki ustaların yaptığı Çamkıran Garajdaydım.

Neyse lafı çok uzatmayayım. Her iki servisteki ilgi alaka ikili ilişkiler bilgi ve bilgi aktarımı vs. her konuda memnun ayrıldım.

Sizlere de şöyle bir öncesi sonrası fotoğrafı hazırladım. Benim içime çok sindi ve bütün gün ağzım kulaklarımda gezdim. Arabama bir kez daha aşık oldum :love:

Herkese iyi forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle 254035Ekli dosyayı görüntüle 254036

Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun çok güzel görünüyor yeni hali, maşallah diyelim.
Birşey soracağım: bakımı forumumuza özel olarak indirimli yaptırdığınızı söylemişsiniz. Bu nasıl oluyor? Aydınlatırsan sevinirim, teşekkür ederim.

Geri