bluetooth bağlantı kopması

2016 model fc5 kasa eco executive aracımın multimediası ile telefonum arasında bluetooth bağlantısı yaptıktan bir süre sonra kopuyor. bağlı cihaz yok diye uyarı veriyor. bu sorunu yaşayan var mı? çözümü nedir?

Redmi K30 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
2016 model fc5 kasa eco executive aracımın multimediası ile telefonum arasında bluetooth bağlantısı yaptıktan bir süre sonra kopuyor. bağlı cihaz yok diye uyarı veriyor. bu sorunu yaşayan var mı? çözümü nedir?

Redmi K30 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
akilli saat kullaniyormusunuz hocam bende arada ayni sorunu yasiyorum ama akilli saatten kaynaklandigini dusunuyorum

2019 civic exe. eco.

Aracınız
Civic FC5 2019
aynı anda iki bluetooth bağlantısı kullanılmadığı içiğn malesef diğerin kesiyor bundan dolayı sorun yaşıyorsunuz. Araca bağladığınız zaman saatin bluetooth bağlantısını kapatın sorun kalmayacaktır.

ridsl

0
Aracınız
Bilekliğim bağlı olmasına rağmen, Xiaomi Mi 6 kullanırken hiç kesilme yaşamıyordum. Şimdi daha yeni model 2 farklı xiaomi telefonumda da kopma yaşıyorum. Servise götürdüğümde sıfırladıklarını söylediler ama cihaz listesi bile sıfırlanmamıştı. Sanmıyorum bluetooth ayarlarını sıfırladıklarını.

Geri