Civic FC5 Bluetooth ses komple

Ad Soyad
Amir çeçen
Aracınız
Civic FC5 2019
Müzik dinlerken arada kopmalar oluyor 2 saniyeyi yutuyor sürekli tekrarlanıyor bu durum aşiri sinir bozucu çözümü bilen var mi acaba ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Müzik dinlerken arada kopmalar oluyor 2 saniyeyi yutuyor sürekli tekrarlanıyor bu durum aşiri sinir bozucu çözümü bilen var mi acaba ?

Flash disk e mp3 atın.. dinleyin....tertemiz

Bluetooth dan bende müzik dinliyorum...kopma felan olmuyor...telefonunuzun modelinden olabilir mi ? Android ise yapma ihtimali var...Benim telefonum da Android ama Ram i 6gb....yüksek ram li telefonda yapacağını düşünmüyorum....6 Ram ve üstü Android te sorun yapmaz bence..

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Son düzenleme:
Ad Soyad
Amir çeçen
Aracınız
Civic FC5 2019
Flash disk e mp3 atın.. dinleyin....tertemiz

Bluetooth dan bende müzik dinliyorum...kopma felan olmuyor...telefonunuzun modelinden olabilir mi ? Android ise yapma ihtimali var...Benim telefonum da Android ama Ram i 6gb....yüksek ram li telefonda yapacağını düşünmüyorum....6 Ram ve üstü Android te sorun yapmaz bence..

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Telefonum iPhone 14 Pro telefondan kaynaklı oldugunu sanmıyorum başka telefonda aynı sorun yaşiyorum maalesef

Aracınız
Civic FC5 2019
Arabadan bluetooth eşleşmesi ni kaldırıp tekrar eşleştirme denediniz mi bende de hiç kopma olmuyor

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracın multimedia ayarlarından wifi kapatıp dener misiniz hocam. Bluetooth kopmaları bundan da olabiliyor.

Geri