Boya sorunu

5 ay önce bayiiden sıfır eco elegance araç aldım. Fotoğraflarda da göreceğiniz üzere boyasında kalkmalar mevcut başına gelen var mı ? Ne yapmamız nasıl bir yol izlemem gerekli ?IMG_0589.JPGIMG_0586.JPGIMG_0591.JPGIMG_0590.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu her aracın başına gelebilecek bir durum.
Taş sıçramasından olmuş gibi görünüyor, rotüş boyası ile boya atan kısımları rötüşletip sonrasında boya koruma yada folyo kaplama yapmanızı tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FC5 2018
yani diğer araçlarda da oluyor moderator arkadaşın dediği gibi ama Honda kadar da olmuyor onuda söyleyim. şu FC5 aracımda benim iki pişmanlığım varsa biride bu boya konusudur. Hondanın boyası çok ince ve çok çabuk kalkıyor.
Geçmiş olsun servise götürüp gösterirseniz ücretsiz rötuş yapıyorlar. İhmal etmeyin rötuş olayını paslanmaya gidebilir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar benim de ilk olarak makyajlı kasa honda aldım daha once 2015 seymbol kullanıyordum seymbolun boyası hondanınkinden çok daha dayanaklıydı diye bilirim Allah kimseye pişmanlık vermesin ama boya ve kaportadan dolayı honda pişmanlık verdi diyebilirim

Aracınız
Civic FC5 2019
5 ay önce bayiiden sıfır eco elegance araç aldım. Fotoğraflarda da göreceğiniz üzere boyasında kalkmalar mevcut başına gelen var mı ? Ne yapmamız nasıl bir yol izlemem gerekli ?Ekli dosyayı görüntüle 251297Ekli dosyayı görüntüle 251298Ekli dosyayı görüntüle 251299Ekli dosyayı görüntüle 251300

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
boya kalkmasından çok taş çakıl vuruntusu gibi görünüyor.
Serviste bakım yaptırdığınız zaman küçük rütuşlar yaptırabilirsiniz. Kendim yapabilirim derseniz sizde uygulama yapabilirsiniz.
Benim aracımda da bir kaç tane mevcut geçen sene samsun'a giderken yolda denk gelmiş aracıma istanbula dönüş sonrası 1000 km bakımı sırasında serviste belirttim rütuşlarını yaptılar

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Şu boya sorunu ile ilgili habire şikayet yazalım derim. Honda Tr'ye ayrı Japonya'ya ayrı. Yığınla gelen mesajları görsünlerde bir değişikliğe gitsinler!

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri