Civic FC5 BRC Honda Kit Montaj Fiyatlari

Aracınız
Hondanın fabrikada takılan kitide olsa subap ayarı belli bir km mutlaka yapılacak. Yani fabrikasyon olup olmaması farketmiyor. Ayrıca orjinal sistem dediğiniz delinmeden pipolu sistem. Bu pipolu sistemden belli bir km sonra araıza yaşayan çok kişi var ama genelde LPG ciler bu konuyu artık ezberlediler ve gittiğinizde pipoların orniklerini hemen değiştirip sorunu çözüyorlar. Aslınde delinip yapılması daha mantıklı. Bazen iyi bir ustaya denk gelmediğiniz zaman yok şurası yok burası uğraştırıyor.

Ben olsam BRC yerine Prins taktırırım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Başka bayilerle de görüşüp fiyat ve teknik bilgi sormanız faydanıza olacaktır.Ben 2016 'dan beri üç araca Candan Mühendislik'te montaj yaptırdım(Lovato,Prins,BRC),ikisinden çok memnunum ama biri için hakkımı helal etmiyorum.Şöyleki genel manada işçilikleri güzel ama olurda montajda bir sorun olur yada mekanik olarak şansınız yaver gitmezse çözüm odaklı olmadıklarını gördüm, reklamda başarılı oldukları kadar çözüm üretmede başarılı değiller.Tüm işlemler deneme yanılma ile yürüyor, şöyle yapın olmazsa bakarız,sizin zaten başka herhangi bir işiniz olmadığı için (!) onların söylediği gün ve saatte gitmeniz de gerekli tabi.

Aracınız
Civic FC5 2016
3 yil once Brc seq 32 taktirdim Ankara mavidenizler brc yetkili servisinde herhangi bi sikintiyla karsilasmadim onerebilirim.

Geri