Bu yağ Fd6 uyumlu mu?

@m2hamid Hocam Mersin’de yağı nerden alıyorsunuz Eco-nergy için çok değişken fiyatlar var internette uygunavar satıcısında 800TL başka satıcıda 1300TL sanayide biyere girip sordum 1550TL kafam karıştı 800TL olandan alanlar orjinal diyor aynı yağı fıtsatçılıkla 1550TL’ye mi satıyorlar? Bu memlekette bir şey almak çok yorucu olmaya başladı replikacılar yüzünden.
Burdan alabilirsiniz.
Ben 7-8 yıldır hep bu satıcıdan alıyorum. Orjinal ürün satıyor.

n11'den Motul 8100 Eco-Nergy SAE 5W-30 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Burdan alabilirsiniz.
Ben 7-8 yıldır hep bu satıcıdan alıyorum. Orjinal ürün satıyor.

n11'den Motul 8100 Eco-Nergy SAE 5W-30 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Çok teşekkür ederim satıcının yorumları harika görünüyor 🙂 Bilal burağa mesaj atmıştım birde o fiyat versin ona göre karar vereyim, benzer fiyat verirse ondan alırım kartel tapa puluda vardır onda.

@m2hamid Hocam Mersin’de yağı nerden alıyorsunuz Eco-nergy için çok değişken fiyatlar var internette uygunavar satıcısında 800TL başka satıcıda 1300TL sanayide biyere girip sordum 1550TL kafam karıştı 800TL olandan alanlar orjinal diyor aynı yağı fıtsatçılıkla 1550TL’ye mi satıyorlar? Bu memlekette bir şey almak çok yorucu olmaya başladı replikacılar yüzünden.
Dürüstce soylemem gerekirse Mersin'deki satıcılardan parça olarak pek birşey almıyorum, geçmişte birkaç kere aldım ama hep ağzım yandı diyebilirim. Maalesef hem pahalı hemde sorun olduğunda sanki onlardan birşey almamışım gibi davranıyorlar :( bu nedenle n11, hepsiburada, Trendyol gibi sitelerde kullanıcı yorumları ile memnuniyet seviyesini iyi gördüğünüz bir yerden yağı alıp geçin. İnternetteki satıcılar ciddi stoklu ürün satışı yaptıkları için hem daha yeni, hem daha uyguna ürün satıyorlar.

Geri