Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Arka tampon demiri olmadığını geçen hafta öğrendim, rezalet bir durum :) Bir süredir de arka tamponu boyatmak istiyordum.

Bugün arka tamponu boyattım, tampon sökülmüşken de arka tampon demirini taktık, üstüne de darbe emici sünger yapıştırdım.

Ekli dosyalar

• unnamed (2).jpg
    unnamed (2).jpg
    231.8 KB · Görüntüleme: 85
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    202.7 KB · Görüntüleme: 85

mturker

Özel Üye
Arka tampon demiri olmadığını geçen hafta öğrendim, rezalet bir durum :) Bir süredir de arka tamponu boyatmak istiyordum.

Bugün arka tamponu boyattım, tampon sökülmüşken de arka tampon demirini taktık, üstüne de darbe emici sünger yapıştırdım.
Gerçekten üzücü bir durum, aracı aldığınızda lifte kaldırıldığında Exper bunu görmesi lazım söylemesi lazım ...

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın...

Honda madness

Ad Soyad
İlhami akbulut
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar, fc5 kasa için yetkili servis de spor paket aksesuarları fiyatı ne kadar yakın zamanda yaptıran oldu mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Gerçekten üzücü bir durum, aracı aldığınızda lifte kaldırıldığında Exper bunu görmesi lazım söylemesi lazım ...

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın...

Honda madness
Hocam teşekkür ederim. Ben bu aracı 2 yıl önce takastan arkadaşımdan aldım, sürekli görüştüğüm ve samimi arkadaşım olduğu için ekspertiz yaptırmadım. Ona Golf 7 verdim ve bu araç + para aldım. Satmak için almıştım ama aracı sevince kaldı, o kadar ekonomik ki satmaya kıyamıyorum:)

Arkadaşım aracı alırken de birlikte gidip ekspertiz yaptırmıştık ama eksper bundan bahsetmemişti. Yalnız gerçekten hala anlamıyorum, Honda gibi bir marka nasıl böyle bir şeye göz yumar, gerçekten ilginç.

mturker

Özel Üye
Hocam teşekkür ederim. Ben bu aracı 2 yıl önce takastan arkadaşımdan aldım, sürekli görüştüğüm ve samimi arkadaşım olduğu için ekspertiz yaptırmadım. Ona Golf 7 verdim ve bu araç + para aldım. Satmak için almıştım ama aracı sevince kaldı, o kadar ekonomik ki satmaya kıyamıyorum:)

Arkadaşım aracı alırken de birlikte gidip ekspertiz yaptırmıştık ama eksper bundan bahsetmemişti. Yalnız gerçekten hala anlamıyorum, Honda gibi bir marka nasıl böyle bir şeye göz yumar, gerçekten ilginç.
Masallah Allah kaza bela vermesin honda iyidir
Bu işlerde kim olursa olsun 2. Bi sefere işin ehline danışıp gösterip mal sahibi olmak daha mantıklı.
Ayrıca Honda derken bayiiden mi 2. El alındı zamaninda?
Exper le anlaşma olabilir belki arkadaşınız ilk aldiginda...

Honda madness

Son düzenleme:
Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Masallah Allah kaza bela vermesin honda iyidir
Bu işlerde kim olursa olsun 2. Bi sefere işin ehline danışıp gösterip mal sahibi olmak daha mantıklı.
Ayrıca Honda derken bayiiden mi 2. El alındı zamaninda?
Exper le anlaşma olabilir belki arkadaşınız ilk aldiginda...

Honda madness
Arkadaşımın ilk arabasıydı bu, ona bu aracı da ben bulup ben almıştım zaten. Arabalardan hiç anlamıyordu, sorunsuz araç diye Honda alalım dedik. Onda fazla kalmadı 5-6 ay sonra bana geçti araç.

Hocam zaten sürekli görüştüğüm, en samimi arkadaşlarımdan birisi, bir de ben araçlardan anlıyorum çok alım satım yaptım, boya makinem dahi var :) normalde yabancı olsa kesinlikle detaylı baktırmadan almam da durum böyle olunca ekspertize hiç gerek kalmadı. Zaten bu araçlarda motor, mekanik önemli ben şahsen kaportaya bakmam.

V kayışı, subap ayarı, şanzıman yağı, komple alt takım vs gibi masraflarını yaptım bu yıl, multimedya, ses sistemi vs yaptım, 25 bin harcayınca da satmak mantıklı gelmiyor.

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Geri