Civic FC5 Bunu daha önce görmüş müydünüz?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sonuc ne oldu diyenler olmus ben size soyleyeyim sonucun ne oldugu bu ve bunun gibi tipler kendi malinin dibini kazdi. Honda'ya ne oldu ? Hic bir sey ! Ulke genelinde en cok satan 10 modelden bir tanesi Civic Sedan oldu. Kaybeden kim oldu ? Varini yogunu bir araca baglayan insanlari once arabasindan soguttular sonra da aldigi paranin cok altina satmak zorunda biraktilar. Bu sekilde tepki olmaz. Honda'nin cokta umursadigini dusunmuyorum.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)
Aynen öyle, özellikle sıfır satışından çok düşük rakamlarda kalan FB7ler şu anda piyasanın kralı haline geldi :)

Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni gördüm siz ne düşünüyorsunuz?
fc7e3e004cbceca141a3bc872b436313.jpg

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnsan .... yere gidermiş derler ya o hesap. Sadece ilgi ve alaka satana kadar, sattıktan sonra ilgi alaka sıfırın altında; ama git bir LPG’li eco ELEGANCE alacağım de sıra vardır kesin. Ne yazıkki bu durum honda da böyle, diğer markalarda bu durum biraz daha töleranslı (Ama 6 yıl mecbur gelecek zihniyeti kafalarına yerleşmiş, biz müşteri kitlesi olarak buna bir yaptırım uygulamadıkça, durum hep aynı kalkacaktır.) Sadece sorun göçük değil, fc-5’lerin %90 nında belki de hepsinde Şanzuman kaynaklı (90’lı sabit hızlarda) silkeleme sorunu var, ama adamlar kronik diye bir kelimeyi ezberlemişler, hangi sorunla giderseniz gidin, cvp hazır; Kronik. Kapıdan ses geliyor, camdan ses geliyor, koltuktan, kemerden, multimedya cihazından ses geliyor: cvp sabit. Bu araba sıfır yada, sıfıra yakın araçlar.

Geri