Cadence, macustic, jbl, vs önerileriniz nelerdir

ywzckr

0
kompenat herzaman iyi ses verir fakat ben araçın sistemini bozma derim suan honda sony kullanıyor bence aracında anfi yerine kaliteli bi multimedia cihazla daha iyi ses alırsın cok ses sistemi kurmuş birisi olarak hondada kalıteli malzeme kullanılmıştır reno fiat gibi kötü sistem yoktur ses acısından. cok olsun dersen orjinal sistem üzerine sadece orta tonlu bi subwoofer kullana bilirsin

Hocam nisanlim bi turlu honda 2018 fc5 in muzik sistemini begenmiyor guzel sanatlardan mezun, kulaklarimi tirmaliyor sesi yukseltince ses kısık iken de tatmin edici ses yok diyor, aslinda ses sistemine ben kotu diyemem ama onun dedigini bende farkediyorum ses seviyesi 30 gibiyken yuksek seste oluyor bi sure sonra kulagi yoruyor. Vw 2015 jettayla geldigimde ses sistemi daha guzel buluyor, bu aracta daha tiz bir ses var net geliyor muzik bende farkettim ama boyle dedigininiz gibi fiat sistemi vari bi fark yok. 320 kbit spotify kullaniyorum en yuksek kaliteyi seciyorum belki bunun da etkisi vardir. Daha yuksek kalitede ses dosyasi olsa belki daha guzel olur ama ayni telefondan ayni muziklerle farkli iki aracta elde ettigim ses farki bu. Aracin ses ayari var ama guzellestiremedim bir turlu sizin bildiginiz bir ayar varsa paylasirmisiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri