Calismama ariza isigi ve sorunlar

Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese merhabalar. Aracaim 2019 fc5 henuz 18binde. Yakiti hep shellden aldim. Siirt de yasiyorum. 1 aydir burdayim ve hava acayip sicak. Sorunum su: 1 hafta once esim araci park ediyor arka tarafa baktiginda biraz daha gekmesi gerektigini dusunup tekrar calistiriyor ama arac calismiyor. bana soylediginde gidip bakiyorum calisti. Neyse bundan bir hafta sonra ben oglani dersaneden almaya gittim. Cocuk geldi calistirdim ama arac calismiyo. Yol yardimi aradim 10 dakika sonra Diyarbakır servisinin ustasi donus yaptı. Anlattim. Abi benzin pompası dedi yarim saat bekle calisir dedi. Evet yarim saat sonra calisti. Bugun eve geliyoken aracta acayip sesler felan derken ariza lambasi yandi. Yine yol yardimi aradim ama mesai bitti herhaldeki donen olmadi. Simdi 18bindeki aracin bunu yaomasi normalmi? Diyarbakira nasil gider bu araba kafamda bir milyon soru. Simdi benzin pompası boyle birsey yaparmi. Ben hic karsilasmadim. Ariza isigi eger bunun yuzunden yaniyorsa sikinti yok ben boyle Diyarbakır'a giderim. Ne dersiniz

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çözüm
Evet arkadaşlar bugun 2.5 saatlik bir otobus yolculugu sonrasinda aracımı aldim. Benzin pompasi degismis. Bi sikinti yok. Eger yarinda calismamazlik yapmazsa sorunum cozulmus oldu. Simdiden okuyam ve yorum yapanlara cooooK teşekkürler

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Geri