Calismama problemi

Aracınız
Selamin aleykum hyirli formlar hayirli cumalar bende 1997 civic 1.4 ot. Var arabayi calistirip yola cikiyorum soyle 10-15 dk. Kullandiktan sonra tekrar calistirmaya çalışınca araba calismiyor ve 10 dk. Kadar beklemek zorunda kaliyom bir turlu arizayi cozemediler herkes biseyler soyluyor cokta kurcalatmak istemiyorum yardimci olabilcek varmidir acaba tesekkurler

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Motor sıcaklık sensöründe problem olabilir. Ya da krank konum sensöründe (volant sensörü) arıza olursa söylediğiniz şekilde problemler yaşanabilir. Araçta LPG varsa ayrıca ona bağlı bir sorun da olabilir (yine sıcaklık sensörü ile ilintili olarak). İyi bir oto elektrikçiye gösterip bilgisayarla arıza kodlarını taratmanız durumunda sorunu büyük ihtimalle tespit edersiniz diye düşünüyorum.

Aracınız
Motor sıcaklık sensöründe problem olabilir. Ya da krank konum sensöründe (volant sensörü) arıza olursa söylediğiniz şekilde problemler yaşanabilir. Araçta LPG varsa ayrıca ona bağlı bir sorun da olabilir (yine sıcaklık sensörü ile ilintili olarak). İyi bir oto elektrikçiye gösterip bilgisayarla arıza kodlarını taratmanız durumunda sorunu büyük ihtimalle tespit edersiniz diye düşünüyorum.

Tesekkur ederim

Geri