Civic FC5 Cam Filmi Önerileri

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Selamlar bütün araçlarıma yaptırdım bende cam filmi. genelde arkalar 2 önlere 1 yapıtıyordum ama şimdi ki aracımda hepsi 1. maslakta gençler otocamı önerebilirim. önden arayıp fiyat alın anlaşırsanız yaptırırsınız. ben henüz sorun yaşamadım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba İstanbul içinde lumar yaptırabileceğimiz yerler hakkında da bilgi verebilir misiniz? Ayrıca yaklaşık ort. fiyat neye gelmektedir. Son olarak lumar atr 20 kendi içinde 1 numara 2 numara diye ayrılıyor mu?

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
birçok yer var yapan herkesin farklı yerlerde tecrübeleri olmuştur. ben kendi tecrübeme göre yaptırdığım yeri paylaşayım, maslak gençler oto. atr de keni içinde renk kodlarına ayrılıyor. dışarıyı rahat görebilmeniz için önler 1 geri kalanı 2 çok tercih edilen ve kullanışlı olan seçenek. arka camı fabrika çıkışı boyalı olanlar hepsini 1 numara da tercih ediyorlar. 600-900 arası fiyatlar diye tahmin ediyorum. dolardan aşırı etkileniyor.

Aracınız
Arkadaslar ben de aracıma cam filmi yaptırmak istiyorum,fakat bir türlü nereye yaptırsam ne marka film yaptırsam karar veremedim,honda ailesi olarak anlaşmalı olunan ve işinin ehli bi yer varsa paylaşabilirmisiniz?şimdiden teşekkürler iyi geceler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam sanırım Ankaradasınız.
Ben şuanki 3 marka filmleri etlik yayla mahallesinde swat garaj Rıza beye yaptırmıştım ve memnun kaldım. Filmler orjinal ve garanti belgesi veriyor. Uğrayıp hem bilgi hem de işçiliği görmüş olursunuz.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Oratint cam filmi kullanan var mı acaba yorum alabilir miyim? 400 tl fiyat aldım uygun geldi bana. Llmuar 750 ziebart 1000 tl fiyat verdi gerek var mı 2 3 kat fazla para vermeye?

Aracınız
Civic FB7 2016
Hocam sanırım Ankaradasınız.
Ben şuanki 3 marka filmleri etlik yayla mahallesinde swat garaj Rıza beye yaptırmıştım ve memnun kaldım. Filmler orjinal ve garanti belgesi veriyor. Uğrayıp hem bilgi hem de işçiliği görmüş olursunuz.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim ustam aynen Ankara'dayım bi bakıyım o tarafa gidince

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar tekrardan merhaba
Bugün Şirinevler tarafından Lumar bayisinden atr20 serisi için 700 tl fiyat aldım. Bir de afc film var 600 tl nakitte global ır serisi için fiyat aldım. Bunları bilgi olması için paylaşıyorum herhangi bir uygulama tecrübem olmadı. Şöyle bir bilgi söylediler cam filminin alttan daha sonra kalkmaması için kapı pandizotlarını sökeceklerini söylediler. Orjinallık ve trim sesi gibi şeyler benim için önemli olduğundan filmden şuan için vazgeçtim. Bu konuda tecrübesi olan var mı. Her Honda civic camında kapı pandizot sökülüyor mu?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bugün Şirinevler tarafından Lumar bayisinden atr20 serisi için 700 tl fiyat aldım. Bir de afc film var 600 tl nakitte global ır serisi için fiyat aldım. Bunları bilgi olması için paylaşıyorum herhangi bir uygulama tecrübem olmadı. Şöyle bir bilgi söylediler cam filminin alttan daha sonra kalkmaması için kapı pandizotlarını sökeceklerini söylediler. Orjinallık ve trim sesi gibi şeyler benim için önemli olduğundan filmden şuan için vazgeçtim. Bu konuda tecrübesi olan var mı. Her Honda civic camında kapı pandizot sökülüyor mu?
Cam sökmeye ne gerek varmış? Daha önceki iki aracıma da cam sökülmeden yapıldı, ikisini de iki şer yıl kullandım. Ne kalkma oldu ne de başka bir şey.

Aracınız
Civic FC5 2018
Cam sökmeye ne gerek varmış? Daha önceki iki aracıma da cam sökülmeden yapıldı, ikisini de iki şer yıl kullandım. Ne kalkma oldu ne de başka bir şey.
Bende daha onceki araclarima pandizot sokmeden yaptirdim sorunda yasamadim. Acaba dedim hondanin pandizotu yuksek vs o yuzden sokulerek mi yapilmasi gerekiyor.

Aracınız
Civic FB7 2016

Daha önceki aracım da hondaydı cam filmi yapılırken cam falan sökülmedi,gayet de düzgün olmuştu,ayrıca lumar için Ankara'da 650 tl fiyat veriyorlar,bi kac yer araştırın derim,ben de yaptırcam ama bir türlü kafama göre biyer bulamadım,cam filmine de afaki rakamlar vermek istemiyorum,maliyeti ne kadar sonuçta

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri