Civic FE1 Cam filmi yaptırayım mı ?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FE1 2022
Arkadaşlar aracımda cam filmi hiç yok , taktırmalı mıyım ? Taktırmamalı mıyım ? Hangi renk olmalı ?? Siyah mı koyu yeşil mi ?Tecrübelerinizi paylaşır mısınız ??
1. Ön cama ısı yalıtım şeffaf,
2. Ön yan camlara 1
3.Arka yan camlara 2,
4.Arka rezistans cama 2 numara yapılsa iyi olurmu ?
Bu cam filmi işlemi , camlar sökülmeden yapılıyor mu ?? Fiyat nedir bilen varmı ??

Son düzenleme:
Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic FC5 2021
Özellikle aile bireyleri varsa araçta bence olmalı film.
Önceki araçlarımda sürücü-ön yolcu yan camlara 2
arka yolcu ve arka cama 3 numara kaliteli amerikan filmi yaptırmıştım. doğrudan ön cam için bilgim yok. Markalı kaliteli olursa 3 numara da olsa görüşü etkilemiyor. 1 numara var-yok arası oluyor genelde.
Uygulamada camları spreyle ıslatıp filmi iç kısımdan yerleştirip ıslaklığı spatula benzeri aletle alıyorlar, cam sökme-takma işlemi yok.

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2023
çok koyu olmasın bayada güneşin sıcağını kırsın derseniz Llumar Air 80 çok iyi tercih bende o var ve gerek koyuluğu gerek gerçekten sıcağı kırması konusunda muazzam performans gösterdi (Adana) ama bence bu iş zevkler ve renkler işi.

özelden numaranızı atarsanız bendeki koyuluğu neye benziyor resmini gönderebilirim.

gkhnbkkl

+300hp
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Benim aracımda ön cam dahil komple var, siyah renkte. Aydın gibi sıcak illerde bu şart olan bişey yoksa gün içinde araç kullanılmıyor.

Geri