Cam kapama modülü taktıranların dikkatine...

Aracınız
Civic FC5 2019
merhabalar, yaklaşık 1 ay önce cam ayna kapama modülü aldım. güzel yanı tek tuşla aynalar, camlar ve sunroof kapanıyor, kötü yanı ise camları istenilen açıklıkla bırakılamıyor.
bu sorunu tesadüfen şöyle çözdüm. camlar açıkken kilit tuşuna bastıktan sonra camlar istenilen seviyeye geldiğinde bagaj tuşuna basılırsa camlar ve sunroof un kapanması duruyor.
bagaj kapatmayı unutmayın!!

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
benim modülde de kilitleme tuşuna basınca kilitleme + cam kaldırma yapıyor yalnız kapı açma tuşuna bastıktan sonra kilitleme tuşuna basınca kapıyı kilitliyor ama camı kaldırmıyor... tekrar kaldırması için kilitlemeye uzunca basman gerekiyor.

Aracınız
Civic FD6 2010
benim modülde de kilitleme tuşuna basınca kilitleme + cam kaldırma yapıyor yalnız kapı açma tuşuna bastıktan sonra kilitleme tuşuna basınca kapıyı kilitliyor ama camı kaldırmıyor... tekrar kaldırması için kilitlemeye uzunca basman gerekiyor.

Parçayı nereden temin ettiniz? Ben de takmak istiyorum bundan.

Aracınız
Civic FD6 2010
Serviste takılan modül, ilk kitlemede aynaları katlıyor. Camları ve sanrufun 2 nci kez basıp kaldırmasını iptal ediyor. Servise sorduğumda, ya camlarım ve sanrufun açma kapamanmasından, ya da aynaların katlanmasından feragat etmen gerekir abi dedi, servis yetkilisi. O sebeple şu anda ilk kapanışta sadece aynalar kapanıyor, camlar ve sanrufu içerden manuel olarak kapatmak zorunda kalıyorum. Önceden 2 nci kez kapatma tuşuna basıldığında camlar ve sanruf kapanıyordu. Modülden sonra sadece aynalar katlanır oldu (ilk basışta)

Yns

Aracınız
Civic FC5 2018
Modülü 1,5 senedir kullanıyorum 5-6 kez bagaj kapağını kapatamadım. kapatıorum bip sesi gelior kendi açıyor sürekli deneyerem kitle aç vs. zar zor 15-20 dk sonra kapatabildim. sorun ayna kapatma modulü ile alakalı gibi geldi yardımcı olabilecek varmı ??

Aracınız
Civic FC5 2019
Modülü 1,5 senedir kullanıyorum 5-6 kez bagaj kapağını kapatamadım. kapatıorum bip sesi gelior kendi açıyor sürekli deneyerem kitle aç vs. zar zor 15-20 dk sonra kapatabildim. sorun ayna kapatma modulü ile alakalı gibi geldi yardımcı olabilecek varmı ??
merhaba, ayna modülünü söküp bir süre kullnamanı tavsiye ederim, deneme yanılma...

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2021
exe ise aracınız belki yedek anahtar ya da ana anahtar bagajda kalmıstır, ceket palto cebinde unutulup bagaja koyulursa anahtar, sistem bagajın kapanmasına izin vermiyor diye biliyorum.

Geri