Cam rüzgar sesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracımda 120 km/h hızdan sonra camlardan rüzgar uğultusu geliyor. Serviste 1000 km bakımında belirttim. Servis uzmanı aracın yapısından olabileceğini söyledi. Kayıt açtılar eğer onay gelirse işlem yapacaklarmış. Forumda okumuştum birkaç kişiye serviste işlem yapmışlar. Onlarda bu prosedür uygulandı mı? Basit bir işlemde servisin bu kadar prosedür uygulaması normal mi?

Aracınız
Civic FC5 2018
Servisten aramışlar ama iş yoğunluğu nedeniyle dönüş yapamadım. Forumda bir zaman okumuştum serviste garantiden yaptıranları. Keşke onlarda fikir verse serviste bu sürecin işleyişinde elimiz güçlenirdi. Bakalım sonuç ne olursa size söyleyeceğim. Yüksek hızlarda 170 180 de gerçekten acayip ötüyor.

Ad Soyad
İstanbul Mersin
Aracınız
Civic FE1 2021
Servisten aramışlar ama iş yoğunluğu nedeniyle dönüş yapamadım. Forumda bir zaman okumuştum serviste garantiden yaptıranları. Keşke onlarda fikir verse serviste bu sürecin işleyişinde elimiz güçlenirdi. Bakalım sonuç ne olursa size söyleyeceğim. Yüksek hızlarda 170 180 de gerçekten acayip ötüyor.
Merhaba, son durumun hakkında bilgi verir misin ? Servisten sonra sorunun çözüldü mü ? Bir de hangi servise gittin ?

Geri