Cam suyu bidonu

Ad Soyad
Fth trk
Aracınız
Civic FD6 2011
Herkese iyi akşamlar bugun aracımın cam suyunun bittigini fark ettim bugun tekrar doldurdugum da baya bir hizli şekilde su geri aktı boyle bir durumla karsilasan oldumu delik veye catlagi yapistirtmak cozum mu donus yaparsaniz sevinirim.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Herkese iyi akşamlar bugun aracımın cam suyunun bittigini fark ettim bugun tekrar doldurdugum da baya bir hizli şekilde su geri aktı boyle bir durumla karsilasan oldumu delik veye catlagi yapistirtmak cozum mu donus yaparsaniz sevinirim.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hızlı bır şekilde su akıtıyorsa çatlaktan ziyade açık kırık olabilir. Söküp bakmak lazım. Kaçağın olduğu yer küçükse tamir edilebilir.

Ben 2015 de köpeğe çarptım panjur içeri goctu kirilmadi tampon demiri değişti tampon sağlam ne olduğunu bilmediğim bisiy su tankını delmis hiç bir arıza tık ses yok serviste kaskodan yapıldı onu fark etmemişler sonradan farkettim.. degistireyim dedim servise döndüm o zaman. epey bisiy sökülür dediler elletmedim 3 lt ile idare ediyorum... Sonradan bakımlarda baktırdım bisiy yok ne deldi bilmiyorum hala. Goremiyorum da orayı.

herkese selamlar...

Geri