çamurluk üst iç koruma kapağı

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba;
Civic fc 5 için farklı firmaların, farklı fiyatlarda motor içinde sağ-sol taraflarda çamurluk içini kapatan plastik kapaklardan satılıyor. Bazı firmalar arasında ciddi fiyat farkları da var. Kullanan arkadaşlar sağlamlık ve uyum açısından hangi markayı tavsiye eder?
Teşekkürler....

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam büyük çoğunluğu Çamkıran marka zaten. Bende çok araştırıp Trendyol dan almıştım. Sanırım Çamkıran ürettiği ürünleri toptan satış yapmış, şahsi fikrim öyle

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
ben aldım çok araştırdım takıncada çok gereksiz bir şey ? olduğunu anladım. orjinal olmadı çok basit duruyor şu anki aklım olsa almazdım. Arkadaşın dediği gibi hepsi çamkıran çıkışlı

Aracınız
Civic FC5 2020
ben aldım çok araştırdım takıncada çok gereksiz bir şey ? olduğunu anladım. orjinal olmadı çok basit duruyor şu anki aklım olsa almazdım. Arkadaşın dediği gibi hepsi çamkıran çıkışlı
İyi ya zaten yeni aldık para kalmadı acelesi yok o zaman biraz erteliyim.

şu kapı içi nasıl duruyor acaba.

Aracınız
Civic FC5 2019

gunesec

Özel Üye
İyi ya zaten yeni aldık para kalmadı acelesi yok o zaman biraz erteliyim.

şu kapı içi nasıl duruyor acaba.
Hocam yazısız olsa neyse de böyle her yerde Civic yazısı olan kaplama, sticker, pad tarzı şeyler görüntü olarak boğuyor bence. Ben sade dokunuşlar seviyorum, belki ondandır. Sade ve şık şeyler kalıcı oluyor, diğerleri zamanla heves kaçırıyor.

Geri