CHERY hakkında düşünceleriniz

Chery hakkında düşünceleriniz nelerdir aramızda alacak veya almayı düşünen arkadaşlar var mı herkesin düşüncesini merak ediyorum kısa da olsa yazarsanız Honda ile de kıyaslayabiliriz veya başka araçlarla bu arada kendi aracım Honda civic 2018 executiveIMG_1173.JPGIMG_1175.JPGIMG_1174.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• IMG_1175.JPG
    IMG_1175.JPG
    226.9 KB · Görüntüleme: 39
Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Bunlar benzinli ve motorları eksi versiyon olduğu için yakıtları yüksek diye biliyorum. Bunlardan ziyade benim dikkatimi Skywell daha çok çekiyor.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bir arkadaşım 8pro sunu aldı.Aracta yol sesi dışında bir şey yok diyor.Kamera vs güvenlik donanımı güzel diyor.Tabi bu araci bayide bulabilirseniz alabilirsiniz.

Bir arkadaşım 8pro sunu aldı.Aracta yol sesi dışında bir şey yok diyor.Kamera vs güvenlik donanımı güzel diyor.Tabi bu araci bayide bulabilirseniz alabilirsiniz.

Yol sesi normal benim araçta da var önemli olan arıza ışığı yakıyor mu motoru zaten ödül almış bir motor diye biliyorum bir de chery uzun süre ülkemizde kalacak mı benim için önemli olan bunlar. Bu arada yorumunuz için teşekkürler

Bunlar benzinli ve motorları eksi versiyon olduğu için yakıtları yüksek diye biliyorum. Bunlardan ziyade benim dikkatimi Skywell daha çok çekiyor.

Benim Honda da yüksek araç yakıyor hafta sonları kullanıyorum ondan olabilir 16 litre yakıyor görünüyor. Dediğiniz araca bakıcam yeni duydum biraz önce baktım elektrikli araç sanırsam

Son düzenleme:
Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Alan arkadasimiz memnun.Hatta kendisinde A4 te var.Cherry gayet güzel diyor.Tabiki servis vs nasıldır onuda göreceğiz.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Benim Honda da yüksek araç yakıyor hafta sonları kullanıyorum ondan olabilir 16 litre yakıyor görünüyor. Dediğiniz araca bakıcam yeni duydum biraz önce baktım elektrikli araç sanırsam

16 Litre yakıyorsa aracınızda sorun var demektir.
Benim eski 2009 Civic şehir içi 9 litre, şehir dışı 5,8 litre benzin tüketiyordu.
Şuan 2023 City var, şehir için 6,8 litre benzin tüketiyor, aşırı sıkıştırırsam 7,2 litreye çıkıyor.

Chery elektrikli veya hibrit olsa idi o fiyatlara alınabilirdi, benzinli ve çok yakan araca o paralar verilmez bana göre.

16 Litre yakıyorsa aracınızda sorun var demektir.
Benim eski 2009 Civic şehir içi 9 litre, şehir dışı 5,8 litre benzin tüketiyordu.
Şuan 2023 City var, şehir için 6,8 litre benzin tüketiyor, aşırı sıkıştırırsam 7,2 litreye çıkıyor.

Chery elektrikli veya hibrit olsa idi o fiyatlara alınabilirdi, benzinli ve çok yakan araca o paralar verilmez bana göre.

Aracımda sorun yok servis bakımlı servis bile diyor abi hiç kullanmadın mı arabayı 21.000 km de daha aracım
Dediğim gibi aracım garajda genellikle hafta sonu sürsem de çok kullanmıyorum o yüzden yakıtı yüksek görünüyor uzun yolda 7 8 e düşürürüm
Chery ye verilir o para bence o özelliklere ve bu paraya suv yok

Son düzenleme:

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Fiyata ve sunduklarına bakılarak uygun görünüyor. Özellikle Tiggo 8 Pro'nun iç mekanı etkileyici bence.

Motorun teknik verileri çok iyi. Fabrika verisi yakıt tüketimi de yüksek görünmüyor ama gerçek koşullarda nasıldır ona kullanmadan yorum yapmak saçma olur.

Ben de yakın zamanda Civic'ten MG HS'e geçtim. Tabi bambaşka iki araç olduğu için sportif sürüş açısından Civic'i özlüyorum ama daha çok konfor ve iç hacim aradığım için HS'e binmekten de oldukça memnunum. Günümüzde artık fiyat/performans araçlarına yönelmek zorunda kalıyoruz. Böyle olunca da Çinli markalar dikkat çekiyor tabi.

Chery son bir kaç senedir büyük atılım yaptı. Hem tasarım, hem kalite hem güvenlik hem de pazarlama anlamında. Son dünya kupasının da sponsorlarından biriydi. Bakalım ülkemizdeki gidişatını hep birlikte göreceğiz. Bence satış sonrası hizmette müşteriyi tatmin ederlerse yakın dönemde Türkiye pazarında çok ciddi bir yer edinebilirler.

Geri