Civic FD6 Çıkmayan leke ayrıca güncel torpido temizleyici ve bakım losyonu tavsiyesi

Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
Image1684740880.506467.jpg
Image1684740889.842253.jpg
Image1684740898.750553.jpg

Resimde görünen leke aracı aldığımdan beri var. Islak mendil ve nemli bezle sildim geçmedi. Ne olduğunu bilmiyorum. Fikri olan var mı?

Ayrıca fırca ile köpürtüp bezle ile silinen torpido temizleyici ve bakım içinde losyon almayı düşünüyorum. Çok uygun olanlar nedense güven vermiyor. Ama önemli olan yıllarca kullanan sorun yaşamayanların tavsiyesini bekliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Ekli dosyayı görüntüle 271003
Ekli dosyayı görüntüle 271004
Ekli dosyayı görüntüle 271005

Resimde görünen leke aracı aldığımdan beri var. Islak mendil ve nemli bezle sildim geçmedi. Ne olduğunu bilmiyorum. Fikri olan var mı?

Ayrıca fırca ile köpürtüp bezle ile silinen torpido temizleyici ve bakım içinde losyon almayı düşünüyorum. Çok uygun olanlar nedense güven vermiyor. Ama önemli olan yıllarca kullanan sorun yaşamayanların tavsiyesini bekliyorum.

Lekenin kaynağı nedir acaba sizden önceki vardı .?

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
Tuzlu zeytinyağı ile denedim olmadı. Karbonatlı sirke de işe yaramadı. Görünüş itibari ile japon yapıştırıcısına benziyor ama olabilir mi niye biri oraya japon sürsün, neden sürsün bilemedim. Başka birşeyde olabilir. Aseton denemek istemiyorum. Konsola zarar verir diye.

mturker

Özel Üye
Tuzlu zeytinyağı ile denedim olmadı. Karbonatlı sirke de işe yaramadı. Görünüş itibari ile japon yapıştırıcısına benziyor ama olabilir mi niye biri oraya japon sürsün, neden sürsün bilemedim. Başka birşeyde olabilir. Aseton denemek istemiyorum. Konsola zarar verir diye.

Aseton kesinlikle denemeyin anında etki ediyor tiner gibi ürünlerde kullanmayın.
Dediğiniz gibi belkii japondur.
Bir ihtimal sıcak su ile bezle ovalayın.

Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
Yapısı itibari ile sert plastik değil konsol. Üzerinde yumusak bir katman var gibi. Deneyim onu da tşk. Japon ise sıcak su cıkarır mı?

mturker

Özel Üye
Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
Zımpara olayı olmazda. Deneyim bakalım sıcak suyu. Piyasada satılan japon cıkarıcı var ac68 debonder diye. Kötü yorumve resimlerde var. Onada güvenemedim. Tşk.

mturker

Özel Üye
Zımpara olayı olmazda. Deneyim bakalım sıcak suyu. Piyasada satılan japon cıkarıcı var ac68 debonder diye. Kötü yorumve resimlerde var. Onada güvenemedim. Tşk.

Hiç girme o işlere leke bırakmayacak teknikler tavsiyeler dene. Bende de buna benzer var ama band izi gibi duruyor baya vardı, 1 yılda baya azaldı sile sile.

Geri